Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi

Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi
Kurum Adı:Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek
Telefon:0 (312) 203-5555
39.93003432.815128

Kurum Hakkında

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı bir üniversite hastanesiyiz. Amacımız daha sağlıklı, daha üretken, daha verimli bir toplum için katkı sunmak, dünya değerinde bir tıp hizmeti üretmektir.

Kalite standartlarına tam uyumlu, en son ve en ileri teknolojiyi kullanan hastane altyapımız; hasta haklarına saygılı, gelişime yatkın, eğitimine ara vermeden devam eden profesörü, doçenti ile uzman doktoru, araştırma görevlisiyle, hemşiresi, hastabakıcısıyla tüm ekibimiz; olumlu eleştiriye açık, bilimsel metodlarla karar mekanizmalarını işleten Başhekimliğimizle sizlere iyinin de iyisini sunmak için vargücümüzle çalışıyoruz.

250'yi aşkın Uzman Doktorumuz ve toplamda 800'ü aşkın personelimizle Merkez Beştepe, Çankaya ve Demetevler olmak üzere 3 ayrı yerleşkede faaliyet gösteriyoruz. Türkiye'nin bütün illerindeki hastalarımız tarafından ve yurtdışından gelen misafirlerimizce tercih ediliyoruz. Biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmıyor, hastalarımıza hem konaklama hem de hastane içi işlemlerde gerekli kolaylıkları sağlıyoruz.

Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bağkur Bağkur · 26 Aralık 2014

evet, santral memuru telefona bakmıyor.

Bahattin Çakmak · 17 Temmuz 2014

Santral memuru telefona bakmıyor.

Kübra Ergün · 16 Temmuz 2013

randevu almak için aramak şart mı neden internetden online alamıyoruz ?

Kadir Baran · 22 Kasım 2012

Operatör telefona bakmıyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 92 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Turgut Özal Üniversitesi Beştepe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 06500 Beşevler

Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi

780 metre uzaklıkta

Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler

Engin Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

16. Sokak No:13 Emek

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45 Bahçelievler

Bali Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Silahtar Cad. No:2 Gazimahallesi