Tuzla Devlet Hastanesi

Tuzla Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tuzla Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Tuzla
Adres:İçmeler Mahallesi Enise Sok No:5
Telefon:0 (216) 494-0952
40.84821429.305776

Kurum Hakkında

Hastane binamız Tuzla Belediyesi tarafından 1997 yılında yaptırılmıştır. 2002 yılında Sosyal Sigortalar Kurumuna devredilmiş ve SSK Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılında Devlet Demiryolları Yakacık Hastanesi Çocuk Kliniğine taşınmış ve SSK Kartal Hastanesi Tuzla Semt Polikliniği olarak hizmet vermiştir. 26-04-2005 tarihinde 3072 sayılı bakanlık oluruyla Tuzla Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Tuzla Devlet Hastanesi 50 yatak kapasitelidir. Poliklinik bölümlerimiz : İç Hastalıkları (Dahiliye), Kulak Burun Boğaz, Göz, Ortopedi ve Travmatoloji, Dermatoloji (Cildiye), Üroloji, Nöroloji, Kadın Doğum, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fiziksel Tıp ve Rehebilitasyon, Psikiyatri, Çocuk Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Aile Hekimliği, Diş birimlerinden oluşmaktadır.

22 Doktor, 22 Hemşire ve toplam 60 personelle günlük 1200 hastaya poliklinik hizmeti, ortalama 250 hastaya da acil poliklinik hizmeti verilmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Tuzla Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tuzla Devlet Hastanesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tuzla Devlet Hastanesi RandevuTuzla Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aylin Aydın Arslan · 1 Ekim 2014

*** *** ortopedi alanında ki doktorunuz uyruk kemiği kırığı için verdiği tavsiye sırt üstü yatmayın.! Başka bsy yok. Bakın çivileme yöntemiyle yapılan ameliyattan bahsetmesi gerekirken. Randevu alabilmek için bekle. Alıyorsunuz gidiş gününü için bekle üstüne verilen tepkiye bakın ! Ne sıfatla kişi calıştırıyorsunuz bilmiyorum ama orası hastaneyse eğer o kişinin başka bir kurumda olması şart ! Bu kadar umarsızlık insana yakışmaz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tuzla Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tuzla Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tuzla Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Hastanesi

360 metre uzaklıkta

İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2

Tuzla Gisbir Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Evliya Çelebi Mah. Sahil Yolu No:2

TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40

Tuzla Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Yayla Mah. Vatan Cad. No:93

Boğaziçi Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49

Cihan Tıp Merkezi

4.4 km. uzaklıkta

Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca