Uluborlu Devlet Hastanesi

Uluborlu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Uluborlu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Uluborlu
Adres:Atatürk Bulv. Kazım Karabekir Cd.
Telefon:0 (246) 531-2263
38.07857630.450593

Kurum Hakkında

Hastanemiz 5036 m2 arsa üzerine iki blok halinde 1992 yılında yapımı tamamlanmış olup 1993 yılında hizmete açılmıştır. 1052 m2 kapalı alan üzerine inşa edilen binamız Bodrum, zemin, 1. ve 2. katlar olmak üzere 4 kattan oluşup, toplam kapalı alanı 6092 m2’dir.

Hastanemiz 2008 yılında 40 yatak kapasiteli olarak hizmet vermekte iken yapılan yeni düzenlemeler çerçevesinde 2009 yılı başından itibaren 25 yatak kapasiteli olarak hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Hastanemizde Acil Polikliniği, Poliklinik hizmetleri, 112 Acil Sağlık Hizmetleri(B tipi entegre), Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Laboratuar hizmetleri, Röntgen hizmetleri, Hemodiyaliz hizmetleri verilmektedir.

112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Hasta nakil olmak üzere tam donanımlı 2 Adet Ambulansımız mevcuttur. Ayrıca 2 adet hizmet aracı tüm hastanenin özellikle hemodiyaliz hastalarının taşınması hizmetini yürütmekteyiz.

Uluborlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uluborlu Devlet Hastanesi, Isparta ili Uluborlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Uluborlu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Uluborlu Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Uluborlu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uluborlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Senirkent Devlet Hastanesi

9.7 km. uzaklıkta

Taşmescid Mah. Hastane Cad. Senirkent

Keçiborlu Devlet Hastanesi

20.3 km. uzaklıkta

Tuzla Mah. Sağlık Sok. Hizmet Binası

Haydarlı Devlet Hastanesi

21.1 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Hastane Cad. Haydarlı

Dinar Devlet Hastanesi

24.6 km. uzaklıkta

Incirli Mah. Askerlik Şubesi sok. No:3

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Doğu Kampüsü Çünür

Meddem Hastanesi

31.8 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Bulvarı No:179