Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Kurum Adı:Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Görükle Kampüsü
Telefon:0 (224) 295-0000
40.21933328.869524

Kurum Hakkında

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uludağ Üniversitesi bünyesinde Haziran 1990'da Görükle Kampüsünde kurulmuştur.

Fiili 880 yatak kapasiteli bir araştırma hastanesi olan Merkezimiz, 789 Akademik, 113 İdari ve 600 Sağlık Personeli olmak üzere 1519 personel ile hizmet vermektedir.

UÜ-SUAM tam teşekküllü bir hastane olup her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilen insan kaynaklarına, modern makine ve teçhizata sahiptir. Modern klinik ve poliklinik olanakları ile günde ortalama 3000 - 3500 hastaya poliklinik hizmeti vermekte olan Merkezimizde bunlara ek olarak "canlı veya kadavradan" böbrek nakli de yapılmaktadır.

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Kazım Gülgönül · 3 Temmuz 2016

sayın yetkililer.. ben onkolojide tedavi gören bi hasta olarak, sizlere soruyorum. yüzlerce hastaya kolaylık göstereceğinize, zorlaştırmak içinmi kararlar alıyorsunuz.??? kan tahlillerimiz hemen yanıbaşımızda idi zorluk çekmeden yaptırıp tedavimize devam ediyorduk. ne olduda hangi düşünceyle, bu kan alma işini aşağılara yönlendirdiniz??? sizler sizlere soruyorum siz hiç kanser olupta tedavi gördünüzmü??? lütfen kolaylaştırın zorlaştırmayın..

ben 2013 başlarında kolon kanseri teşhisi ile genel cerrahide Doç.Dr Ersin Östürk hocayla tanıştım. onun vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda baştan radyo terapi, ve kemateropi aldım sonrada hocamın maharetli elleriyle ameliyat oldum. Allah ondan ve ekibinden razı olsun. Allah başarılarının devamını versin. haklarını helal etsinler inşallah. şu an iyileşiyorum 03.07.2016 Allah tüm bu tür hastalara şifalar versin. lütfen hastalara iyi davranın iyileştirin zorlaştırmayın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jimer Özlüce Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mh. Tutku Sk. No:7/A Özlüce

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi

4.3 km. uzaklıkta

Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7

Pedmer Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

7.6 km. uzaklıkta

Ataevleri Mah. Ali Rıza Bey Cad. No:31

Ceylan İnternational Hospital

8.2 km. uzaklıkta

Emek Zekai Gümüşdiş Mh. Sanayi Cd. No:614

Grup Medika Tıp Merkezi

8.5 km. uzaklıkta

Ahmet Yesevi Mah. Piknik Cd. Hasat Sk. Üründül Plaza No:2

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

8.7 km. uzaklıkta

Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B