Universal Diyarbakır Hastanesi

Universal Diyarbakır Hastanesi
Kurum Adı:Universal Diyarbakır Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Elazığ Cad. Dış Kapı Meydanı No:1
Telefon:0 (412) 223-2400

Kurum Hakkında

Universal Diyarbakır Hastanesi, kaliteli ve modern sağlık hizmetini Diyarbakır'a ve bölgedeki diğer illere ulaştırmak amacıyla kurulmuş tam teşekküllü bir hastanedir.

17. 000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Universal Diyarbakır Hastanesi, 159 hasta yatağı ile hizmet sunmaktadır. Hastanede yer alan süit odalar, tedavi sürecinde hasta konforunu en üst düzeyde tutmak için tasarlanmıştır.

Universal Diyarbakır Hastanesi, merkezi bir noktada konumlanmıştır. Dağkapı Meydanı'nda Elazığ Caddesi No:2 adresinde yer alan hastaneye toplu taşıma araçları ile de rahatça ulaşılabilmektedir.

5 ameliyathanesi bulunan Universal Diyarbakır Hastanesi, 12 Yenidoğan, 3 KVC(Kalp – Damar Cerrahisi), 9 koroner ve 9 cerrahi olmak üzere 33 yatak ile yoğun bakım hizmeti sunmaktadır.

Hastanede yer alan görüntüleme ve laboratuar bölümlerinde pek çok tanı ve tetkik yöntemi uygulanabilmektedir.

Radyoloji bölümünde; MR (1, 5 Tesla), 64 kesitli bilgisayarlı tomografi (CT), anjiyografi, röntgen flouroskopi, kemik mineral dansitometre, US/doppler, mamografi, C kollu skopi ve mobil röntgen gibi tanı amaçlı görüntüleme hizmetleri verilebilmekte, laboratuarlarda ise tüm mikrobiyoloji, hormon, hematoloji, immünoseroloji ve patoloji testleri uygulanabilmektedir.

Universal Diyarbakır Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Diyarbakır Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Universal Diyarbakır Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Diyarbakır Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Diyarbakır Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Diyarbakır Yenişehir Haritası
Universal Diyarbakır Hastanesi Harita