Yatağan Devlet Hastanesi

Yatağan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yatağan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Muğla
İlçe:Yatağan
Adres:Yeni Mah. 186. Sk. No:49
Telefon:0 (252) 572-5034
37.33820428.138773

Kurum Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesi 6985 m2 arsa üzerinde kurulmuş olup, 1969 yılında halkın katkılarıyla (Dernek tarafından) 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak yaptırılmış olup, 1985 yılında ise 25 yataklı Devlet Hastanesi haline dönüştürülmüştür. Hastanemizin fiziki yetersizliği nedeniyle 1996 yılında ek bina inşaatı başlatılmış ve ek bina inşaatı 2002 yılında tamamlanarak, hastanemiz 2002 yılında 50 yataklı hastaneye dönüşmüştür. 2005 yılında hastanemiz arsasında mevcut olan Sağlık Grup Başkanlığına ait lojmanın hastanemize devri yapılmış olup, devir işleri tamamlandıktan sonra restore edilerek idari bina olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca 2007 yılında Dernek tarafından 120 m2'lik Acil Polikliniği yaptırılarak hastaneye devredilmiştir.

Hastanemiz mesai saatleri içerisinde; genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, iç hastalıkları (dahiliye), kulak burun boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, üroloji hastalıkları (bevliye) ve diş poliklinikleri ile hizmet vermaktedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Yatağan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yatağan Devlet Hastanesi, Muğla ili Yatağan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yatağan Devlet Hastanesi RandevuYatağan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yatağan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yatağan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yatağan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yatağan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muğlacan Diyaliz Merkezi

23.9 km. uzaklıkta

Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:91

Güney Göz Hastanesı

24.4 km. uzaklıkta

Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

24.5 km. uzaklıkta

Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad.

Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

24.5 km. uzaklıkta

Orhaniye Mah. Devlet Hastanesi Avlusu

Move Fizik Tedavi Dal Merkezi

24.7 km. uzaklıkta

Orhaniye Mah. Haluk Özsoy Caddesi No:11/3

Muğla Yücelen Hastanesi

27.3 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii