Zonguldak şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Zonguldak ilinde toplam 24 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Zonguldak yazısına tıklayabilirsiniz.

Zonguldak Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

Zonguldak merkez Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35 adresinde hizmet sunmaktadır.

Alaplı
Alaplı Devlet Hastanesi

1999 yılında açılan 38 yataklı Alaplı Devlet Hastanesi ek poliklinik ve diyaliz binaları ile birlikte hizmet vermektedir.

Çaycuma
Çaycuma Devlet Hastanesi

Çaycuma Devlet Hastanesi Acil Servis, Evde Bakım Birimi, Dahiliye, Cerrahi Yoğun Bakım gibi 12 yoğun bakım yatağı, 11 yataklı diyaliz ünitesi ve diğer tıbbi alanlarda da etkin, aktif, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektir.

Devrek
Devrek Devlet Hastanesi

Hastanemiz eski Ankara İstanbul karayolu üzerinde Mekekler köyüne 500 m. ilçe merkezine 1500 m. uzaklıkta olup, iki bloktan oluşan 50 yataklı bir hastane olarak 1975 yılında yaptırılmıştır.

Gökçebey
Gökçebey Devlet Hastanesi

Gökçebey Devlet Hastanesi 10 yataklı Entegre İlçe Hastanesi olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Karadeniz Ereğli
Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 28.09.2014 tarihinden itibaren Ömerli mevkii yeni binasında 350 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Zonguldak Hastaneleri

Zonguldak Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35
Devlet Hastanesi

Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü ...

75 hasta yatak kapasiteli Özel Level Hastanesi 4 adet modern teknoloji ile donatılmış ameliyathane, radyoloji ve tıbbi tahlil laboratuvarı, ...

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi 28.09.2014 tarihinden itibaren Ömerli mevkii yeni binasında 350 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye baş...