Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Soğuksu Mah. Vatan Cad. No:9
Telefon:0 (462) 231-0464
Web Sitesi:www.ahievren.gov.trHata Bildir
40.98722339.698248

Kurum Hakkında

Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi olarak Nisan 2008 tarihinde kurucu ekip görevlendirilerek çalışmalara başlanmıştır. 19 Ocak 2009 tarihinde Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamış. 23 Ocak 2009 tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır.

29 Şubat 2009 tarihinde Hastanemize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Statüsü verilerek; Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi ve Çocuk Cerrahisi Dallarında ihtisas verme yetkisi alınmıştır. 01-10-2009 itibarı ile Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile birleşmesi sonucu, Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak son şeklini almış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

26500 m2 alan üzerine kurulu olan hastanemiz 21472 m2 kapalı alana sahip ve 260 yatak kapasiteli olup, Polikliniklerde kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, pediatrik kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi ve Enfeksiyon hastalıkları gibi ana branşlarda hizmet vermektedir.

Hastanemiz, ileri teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılan ameliyathane, yoğunbakım üniteleri, görüntüleme üniteleri, laboratuvarları, ve konforlu hasta odaları ile konusunda uzman hekimleri, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren çalışanları ile güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı amaçlamaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Arslan Yeşilyurt
★★★★★
Dr Emre Doğana yurthaber61com olarak teşekkür ederim.

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yavuz Selim Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417
RNS Trabzon Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Aydınlıkevler mah. 609 nolu sok. Yeşil doğa sitesi A blok No:4-A
Medical Park Karadeniz Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177
Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
İnönü Mah. İnönü Cd. No: 88/1
Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279
Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Boztepe Mah. İran Cad. No:144