Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Kemer Mah. Zeytinlik Cad. No:1
Telefon:0 (256) 219-7690
37.86241727.820620

Kurum Hakkında

2096 m2 açık alana ve 648 m2 üzerine kurulu 2348 2m2 kapalı alana sahip Sağlık Bakanlığına bağlı olarak açılan 23. merkezdir.

Merkezimiz 33 diş hekimi, 18 hemşire, 9 diş teknisyeni, 17 idari personel, 2 röntgen teknisyeni, 38 sözleşmeli personel olmak üzere 115 kişi ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Onur Taş · 24 Ocak 2013

randevu alınmıyor web sitenizden böyle bir engel çıkıyor ayın 1/8 arasınada alınamıyor yardımcı olun sitenize bir göz atın ! (15 gün sonrası için randevu alamazsınız. En geç 08.02.2013 tarihine kadar randevu alabilirsiniz.)

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aydıncan Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233

Aydın Hayat Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Zeybek Mah. 1518 Sokak No:102/1

Aydın Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Hasan Efendi Mh. Kızılay cad. No:13

Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Efeler Mah. Bergama Cad. 2256 Sok. No:23

Medinova Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Efeler Mah. İzmir Bulvarı No:82