Başmakçı İlçe Hastanesi

Başmakçı İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Başmakçı İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Başmakçı
Adres:Yukarı Hilal Mah. Hastane Arkası Cad. No:1
Telefon:0 (272) 411-3223
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.8875530.007632

Kurum Hakkında

Başmakçı İlçe Hastanesi, Afyonkarahisar ili Başmakçı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Başmakçı İlçe Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (272) 411-3223 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Başmakçı İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Başmakçı İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Başmakçı İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Başmakçı İlçe Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dinar Devlet Hastanesi
Dinar Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Dinar Devlet Hastanesi 2016 yılından itibaren 150 yatak kapasiteli yeni binasında donanımlı cihazlarıyla daha modern, temiz ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
Keçiborlu Devlet Hastanesi
Keçiborlu Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
2020 yılında açılan Keçiborlu Devlet Hastanesi yeni binasında donanımlı cihazlarıyla daha modern, temiz ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi
Özel Burdur Diyaliz Merkezi'nin tüm tıbbi servisleri, daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için, en son teknolojik gelişmeler takip edilerek, modern tıbbi cihazlarla donatılmıştır.
Burdur Devlet Hastanesi
Burdur Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
320 yatak kapasiteli Burdur Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin
Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kışla Mahallesi Okul Caddesinde toplam 3420 m2 kapalı alana sahip yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz hizmete girmiştir.
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi
Uluborlu Devlet Hastanesi 6224 metrekare kapalı alan üzerinde 4 kat ve 10 yatak kapasitesine sahip olup, 1 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane 1 adet hemodiyaliz ünitesi bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Başmakçı İlçe Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉