Bayındır Devlet Hastanesi

Bayındır Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bayındır Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayındır
Adres:Mithatpaşa mh. Hastane Caddesi No:35
Telefon:0 (232) 581-3036
38.22156227.650057

Kurum Hakkında

Hastanemiz 61 yatakla hastalarına hizmet vermektedir. Akademik boyutlardaki işlemler dışındaki her türlü operasyon ve tetkikin yapılabildiği hastanemiz 5050 m2 lik kapalı alanda hizmet vermektedir. 14 odası tek kişilik olan hastanemizin diğer odaları 2 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarımız banyo, tuvalet, merkezi ısıtmalı - soğutmalı klima, havalandırma, buzdolabı, televizyon, hemşire çağırma sistemi, merkezi oksijen ve aspirasyon sistemi, hasta yakınları için tek kişilik çekyat içermektedir.

Tüm uzman hekimlerimize poliklinik sağlanmış, böylece hastalarımıza hekim seçme özgürlüğü tanınmıştır. Hasta hakları birimimiz hastalarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde özenle hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Bayındır Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bayındır Devlet Hastanesi, İzmir ili Bayındır ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bayındır Devlet Hastanesi RandevuBayındır Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bayındır Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bayındır Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bayındır Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bayındır Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tire Devlet Hastanesi

14.9 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. İnönü Bulvarı No:1

Tire Diyaliz Merkezi

14.9 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Cd. Çengelalanı Mevkii No:69/17-18

Torbalı Devlet Hastanesi

26 km. uzaklıkta

Yedieylül Mah. Ekoten Cad. No:2 Torbalı

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

26.2 km. uzaklıkta

Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No:1/21

Torbalı Tıp Merkezi

26.3 km. uzaklıkta

Tepeköy Mah. Aydın Cad. No:336/1

Torbalı Diyaliz Merkezi

26.5 km. uzaklıkta

Ertuğrul Mah. Sadık İleri Bul. No:37