Büyükçekmece Devlet Hastanesi

Büyükçekmece Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Büyükçekmece Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Büyükçekmece
Adres:Dizdariye Mah. Gölboyu Cad. No:11
Telefon:0 (212) 882-1680
41.012628.5987

Kurum Hakkında

İl Özel İdare Müdürlüğünce 2373 m2 alana 3 katlı olarak kurulan Büyükçekmece Devlet Hastanesi, 31-10-2001 tarihinde protokolle 25 yataklı olarak hizmet vermek üzere Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. Hastanemiz 25 yataklı olarak hizmete açılmış ancak, Büyükçekmece'nin özellikle yazın artan nüfus yoğunluğundan dolayı yatak sayısı 50'ye çıkarılmıştır. 5283 Sayılı Kanunla da 17-02-2005 tarihinde SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine ilişkin tasarı ile SSK Büyükçekmece Semt Polikliniği olarak hizmet veren bina, hastanemize bağlanarak Büyükçekmece Semt Polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz 2 ayrı binadan oluşmaktadır. Merkez (sahil tarafı) Binamızda Başhekimlik, Başhemşirelik, Hastane Müdürlüğü, Yatan hasta ve Acil Polikliniği bulunmaktadır. Hastanemiz Semt Polikliniği binasında ise Poliklinik Hizmeti, Hasta Hakları, Arşiv, İstatistik vb. birimler hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tarihçesi

Ağız ve diş sağlığı diş tedavi ve protez merkezimiz 6 diş ünitesinde hizmet veren 6 diş hekimi ile hasta kabulune 2010 yılı Ağustos ayında başlamıştır. Bugün 19 diş ünitesi ve 19 diş hekimi ile çalışmaya devam eden polikliniğimizde, hareketli ve sabit protezler, diş çekimi ve diğer cerrahi işlemler, kanal tedavisi ve diş dolguları yapılarak hastalarımıza en iyi şekilde hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
 • Üroloji

Büyükçekmece Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Büyükçekmece Devlet Hastanesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Büyükçekmece Devlet Hastanesi RandevuBüyükçekmece Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Büyükçekmece Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Büyükçekmece Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Büyükçekmece Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Büyükçekmece Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükçekmece Kolan Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Turgut Reis Sk. No:3

2000 Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Londra Asfaltı Dizdariye Mah. No:71/A

Dünyagöz Hastanesi Beylikdüzü

2.5 km. uzaklıkta

Kaya Milenyum Center Beylikdüzü

Beylikdüzü Kolan Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23

Beykent Cerrahi Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Adnan Kahveci Mah. Mimar Sinan Cad. No:59

Esnan Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3 km. uzaklıkta

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Çalışlar Cd. Midpoint Sites

Birinci Göz Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü

Medicana International İstanbul Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3