Çaldıran Devlet Hastanesi

Çaldıran Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çaldıran Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:Çaldıran
Adres:Kışla Mahallesi Doğubayazıt Cad. No:29
Telefon:0 (432) 412-2288
39.13752143.925242

Kurum Hakkında

Hastanemiz 14 Mart 2008 tarihinde Çaldıran İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler her geçen gün artmıştır. 2 yılın sonunda hastanemiz D-grubu (Devlet Hastanesi) Hastane statüsüne geçmiştir.

1-Uzm. Dahileye Dr, 1-Uzm Genel Cerrah Dr, 1-Uzm Çocuk Hastalıkları Dr, 1-Diş Tabibi, 1-Anesteziyoloji ve reanimasyon Uzm, 1-Psikolog ve 4 pratisyen doktor ile hizmet sunmaktadır. Tüberkuloz, Aile Planlaması, Sigaranın Sağlığa Zararları, Akılcı İlaç Kullanımı, Erken Yaşta Evlilik, Emzirme Politikası, Organ Bağışı, El Hijyeni, Ergenlik Dönemi gibi konularda halka gerekli eğitimler verilmiştir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çaldıran Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çaldıran Devlet Hastanesi, Van ili Çaldıran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çaldıran Devlet Hastanesi RandevuÇaldıran Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çaldıran Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çaldıran Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çaldıran Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çaldıran Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Muradiye Devlet Hastanesi

21.8 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Hastane Caddesi No:42

Doğubeyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi

45.4 km. uzaklıkta

Ağrı yolu üzeri 4. km

Doğupark Cerrahi Tıp Merkezi

47.6 km. uzaklıkta

Ahmedihani Mah. Suat Sk. No:8

Erciş Devlet Hastanesi

49.4 km. uzaklıkta

Van Yolu Caddesi

Erciş Med Tıp Merkezi

49.6 km. uzaklıkta

Vanyolu Caddesi Örnekler Sok. Endam Sitesi A Blok

Diyadin Devlet Hastanesi

51.4 km. uzaklıkta

Göl Mahallesi D/9 Nolu Küme Evler No:3