Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çanakkale
İlçe:Ayvacık
Adres:Fatih Mah. Edremit Cad.
Telefon:0 (286) 712-1050
39.60074626.406605

Kurum Hakkında

Ayvacık Devlet Hastanesi 1970'li yıllarda Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 1984 yılında Merkez Sağlık Ocağı olarak faaliyetlerini sürdürmüş, 1991 yılında tekrar 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyete geçmiştir. 1998 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüşmüş, 2001 yılında tekrar Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

2002 yılında Sağlık Merkezlerinin Yataklı Tedavi Kurumundan çıkarılması Sonucu hasta yatırılamamıştır. 15 Eylül 2003 yılında Ayvacık Devlet Hastanesi-Vatandaş iş birliği ile mevcut binasının tadilat ve onarımı yapılarak 28 yataklı Ayvacık Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemize yapılan müracaatlarda cevap verebildiğimiz hizmet birimleri sırasıyla; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği ve Acil Servisidir. Bu birimlerimizle günün koşullarına uygun, son derece modern koşullarda hizmet sunuyoruz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Ayvacık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi RandevuÇanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ferhat Avseren · 29 Kasım 2013

Evet hastanemiz güzel 24 saat hizmetinizdedir

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğa Deniz Diyaliz Merkezi

18.2 km. uzaklıkta

Gökçetepe Mh. Kurtuluş Sk. Okyanus Apt 4/5

Ezine Devlet Hastanesi

20.1 km. uzaklıkta

Esentepe Mevkii Bayramiç Yolu 1.km

Bayramiç Devlet Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Camikebir Mahallesi İnönü Caddesi No:1

Altınoluk Ekin Tıp Merkezi

30.1 km. uzaklıkta

Altınoluk Mah. Akçam Cad. No:32/4 (Otogar Yanı)

Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi

39.8 km. uzaklıkta

150 Evler mah. 29 Mayıs cad. 2. sok. Oskar apt. 21A

Ayvalık Devlet Hastanesi

40.4 km. uzaklıkta

150 Evler Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:17