Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kurum Adı:Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:Maltepe Mah. 8104 Sk. No:15
Telefon:0 (232) 376-9235
Web Sitesi:karsiyakaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.49005827.073984

Kurum Hakkında

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, Başhekimliğimize bağlı olarak, 14-01-2008 tarihinde Maltepe Mah. 8104 Sk. No:15 Çiğli (Verem Savaş Dispanseri yanı) adresinde 8 Diş Hekimi ve 8 diş üniti ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, 13 Diş Ünitlik, 1088 metrekare kapalı alan içinde, merkezimize bağlı müstakil binasında ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizi sunmaktadır. Diş tedavi ve protez merkezimizde; Diş hekimi muayenesi (erişkin ve çocuk), diş çekimi, diş dolgusu, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protezleri yapılmaktadır.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Osman Günel
Telefonlara neden bakılmıyo yada yanıt verilmiyo. Personel sıkıntısı mı var. 10 ekim saat yarım ile 1 arası defalarca aradım. Tlf num açılıp kapandı. Bir nöbetçi personel görevlendirilemez mi.
Fehmi Oto
★★★★★
Hastahanenizde yaptırdığım protezden çok memnunum. Kurumunuza teşekkür ederim.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 85 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenice Diş Polikliniği
680 metre uzaklıkta
Anadolu Caddesi No:818/B
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4
Ekol International Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 Sok. No:4
Ekol Göz Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2
DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mavişehir - Çiğli Kavşağı 8019/16. Sok.
Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi