Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kurum Adı:Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:8104 Sk. No:15 Maltepe Mah. Çiğli
Telefon:0 (232) 376-9235
38.49005827.073984

Kurum Hakkında

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, Başhekimliğimize bağlı olarak, 14-01-2008 tarihinde Maltepe Mah. 8104 Sk. No:15 Çiğli (Verem Savaş Dispanseri yanı) adresinde 8 Diş Hekimi ve 8 diş üniti ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, 13 Diş Ünitlik, 1088 metrekare kapalı alan içinde, merkezimize bağlı müstakil binasında ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizi sunmaktadır. Diş Tedavi ve Protez Merkezimizde; Diş Hekimi Muayenesi (Erişkin ve Çocuk), Diş Çekimi, Diş Dolgusu, Diş Taşı Temizliği, Kanal Tedavisi, Sabit ve Hareketli Protezleri yapılmaktadır.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Osman Günel · 10 Ekim 2016

Telefonlara neden bakılmıyo yada yanıt verilmiyo. personel sıkıntısı mı var. 10 ekim saat yarım ile 1 arası defalarca aradım. Tlf num açılıp kapandı. Bir nöbetçi personel görevlendirilemez mi.

Fehmi Oto · 15 Aralık 2014

Hastahanenizde yaptırdığım protezden çok memnunum. Kurumunuza teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 84 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenice Diş Polikliniği

680 metre uzaklıkta

Anadolu Caddesi No:818/B

Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4

Kordon Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı

Ekol Göz Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2

Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

6525 Sokak No:93 (Mavişehir Koçtaş Arkası, Carrefour Yanı)

Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

8708/2 Sok. No:2 K:3