Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası
Kurum Adı:Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mh. Omurtak Cad. No:1
Telefon:0 (282) 651-1051
Web Sitesi:www.gata.edu.trHata Bildir
41.15736927.806979

Kurum Hakkında

Eski Çorlu Asker Hastanesi, Çorlu Devlet Hastanesi bünyesine 100 yatak kapasiteyle Münür Alkan ek binası olarak devredilmiştir. Münür Alkan ek binamız "Kültür Varlıklarını Koruma" kapsamında olduğundan binanın tarihi dokusu korunmak kaydıyla nitelikli yatak kriterleri çerçevesinde çok yataklı olan servis odaları yeniden modernize edilerek, hasta odaları 1 ve 2 yataklı olarak toplamda 100 yatak kapasite ile servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Ek Hizmet Binasında modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemiz, sağlık hizmetleri sunumunda büyüme trendini yükseltmenin azim ve gayreti içerisinde hizmetlerine devam etmektedir.

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Çorlu Devlet Hastanesi
★★★★☆· Devlet Hastanesi · Çorlu / Tekirdağ
Çorlu Devlet Hastanesi 2012 yılında yeni hastane binasına taşınılarak 500 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunumları Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Bülent Ecevit Bulvarı adresindeki yeni binada sürdürülmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorlu Devlet Hastanesi Münür Alkan Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
360 metre uzaklıkta
Omurtak Cad. Fabrika Sk. Göveren Apt. No:1 Kat:3
AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi
710 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5
Çorlu Reyap Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Omurtak Caddesi No:48
Dünyagöz Hastanesi Çorlu
830 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1
Vega Hospıtal Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6
Optimed Çorlu Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C