Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Dentataşehir ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:1 No:12
Telefon:0 (216) 456-3231
40.99275829.124740

Kurum Hakkında

1996 yılından beri Ataşehir’de hizmet veren kliniğinimizde, genel diş sağlığı hizmetleri yanında implantoloji, çene cerrahisi, ortodonti, periodontoloji tedavileri sunmaktayız.

Sitemizi kullanarak bize ulaşabilir, randevu alabilir, diş sağlığı hizmetleri ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Özel kuruluşlar/şirketler ile anlaşmalı çalışabilmekteyiz. Kurumunuzla ilgili görüşmek için bizi arayınız.

Çalışan hastalarımız için esnek çalışma saatleri uygulamaktayız. Hafta içi mesai sonrası saatlere veya Pazar günlerine randevu alabilirsiniz.

Tarif: Ataşehir bulvarı üzerinde TEB, Startbucks ve Bolulu Hasan Usta’nın bulunduğu çarşıda hizmet vermekteyiz (Ata 4-1 Çarşı). Çarşı girişi Starbucks Cafe ve Bolulu Hasan Usta arasındandır. Kliniğimiz 1. Katta yer almaktadır.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7

Ataşehir Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16

Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28