Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Urfa yolu 7. Km.
Telefon:0 (412) 251-9125
37.92242340.155124

Kurum Hakkında

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kadın sağlığına dair her şey sloganı ile yola çıkıyor. Kendi alanında uzman hekimleri ve 800'ü aşkın personeli ile hizmet vermekteyiz. Hastanemiz 3 bloktan oluşmaktadır.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak misyonumuz, Ana-Çocuk sağlığında sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, tıbbı etik kurallarına bağlı kalarak, bölgemiz sağlık düzeyini getireceğimiz en üst sınırlara taşıyıp, anne ve bebek ölümlerini Dünya Sağlık Örğütü'nün öngördüğü sınırlara getirmektir.

Hasta Odaklı, kordineli, etkin ve sorunsuz bakım, güvenli ve düşük riskli, doğru yetenek ve bilgiye sahip personel, kaliteli yöneticilik, etkin bilgi akışı ve sürekli gelişim temaları ile hasta haklarına saygılı, terfi edilen hastane olmayı ilke edinmeyi ve değerlerimizi koruyarak, bölge halkına yönelik sağlık hizmetlerine katkıda bulunmayı, taahhüt ediyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuDiyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sultan Genc Tentik · 25 Ocak 2018

Hastane ilgi yok fiş dahi keserken istegidigim hekimi sormuyorlar sezeryan olacağım ameliyatıma hangi doktor girecek bilmiyorum, bilgilendirmiyorlar. Biz de devlet kapısı sağlam diye devlete geliyoruz kime güveneceğiz bilmiyoruz. Allaha tevekkül ediyoruz.

Fatih Fatih · 11 Aralık 2017

Allah belasını versin kadın doğum tam rezalet iki gün kaldık ne bakan var ne ilgilenen diyo daha bi hafta on gün süresi var bizim gibi bi hafta bekleyenleri acilen sezaryena alıyorlar çıkardım özele götürdüm doktor diyor zamanı geçmiş iki saat içinde doğurtular

Burak Burak · 8 Ekim 2017

Koskoca hastanenin çocuk acil bölümünde sıra bekliyoruz 50 kişi var önümüzde ve tek doktor var bu ne rezillik.

Mehmet Taşkıran · 18 Eylül 2017

Bu hastaneye asla ama asla gitmeyin karım karnındaki bebekle aldığı işkenceleri bir o bir Allah biliyor karıma ve içerdeki diyer hastalara yapılan kötü muamaele sonucu az daha çocuğum yarım saat daha doğmasaydı ölecekti ve çocuğumun ölümünü karımın üstüne atacaklarını kendi ağızlarıyla söylemişler bu hastaneyi gerektiği kadar her yere şikayet edeceğim kadınlara içerde yapılan zulümleri ve işkenceleri devletimize ileteceğim

Cansu Şirin · 21 Ağustos 2017

Ben sizden şikayetçiyim çocuğum hamileyken sapasağlam doğum sırasında ebelerin bakmaması sonu çocuğumun beynine oksijen gitmemesi şuan tedavi doktor bile yok tedavisi için bize maaş bağlamamız istiyorum çocuğumun bakımı için

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Dicle Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Urfa Yolu 3. Km. 507. Sk. No:150

Memorial Diyarbakır Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent

Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Mevlana Halit Mh. Turgut Özal Blv. Umut 2 Konutları C Blok No:123/F

Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi

4 km. uzaklıkta

Selahattin Eyyübi Mah. Turgut Özal Blv. No:66/A

Sultan Hastanesi

4.4 km. uzaklıkta

Selahaddin Eyyubi Mah. Aydın Arslan Bulvarı

Genesis Hospital

4.6 km. uzaklıkta

Huzur Evleri Mah. Seyrantepe Bulv. No:18