Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Talaytepe Mah. Urfa Yolu 7. Km.
Telefon:0 (412) 251-9129
Web Sitesi:diyarbakireah.saglik.gov.trHata Bildir
37.92242340.155124

Kurum Hakkında

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır SBÜ Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak kadın sağlığına dair her şey sloganı ile yola çıkıyor. Kendi alanında uzman hekimleri ve 800'ü aşkın personeli ile hizmet vermekteyiz. Hastanemiz 3 bloktan oluşmaktadır.

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak misyonumuz, Ana-Çocuk sağlığında sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, tıbbı etik kurallarına bağlı kalarak, bölgemiz sağlık düzeyini getireceğimiz en üst sınırlara taşıyıp, anne ve bebek ölümlerini Dünya Sağlık Örğütü'nün öngördüğü sınırlara getirmektir.

Hasta Odaklı, kordineli, etkin ve sorunsuz bakım, güvenli ve düşük riskli, doğru yetenek ve bilgiye sahip personel, kaliteli yöneticilik, etkin bilgi akışı ve sürekli gelişim temaları ile hasta haklarına saygılı, terfi edilen hastane olmayı ilke edinmeyi ve değerlerimizi koruyarak, bölge halkına yönelik sağlık hizmetlerine katkıda bulunmayı, taahhüt ediyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pubg Kenshii Diyarbakir
Türkiyenin en rezil hastanesi.
Sultan Genc Tentik
Hastane ilgi yok fiş dahi keserken istegidigim hekimi sormuyorlar sezeryan olacağım ameliyatıma hangi doktor girecek bilmiyorum, bilgilendirmiyorlar. Biz de devlet kapısı sağlam diye devlete geliyoruz kime güveneceğiz bilmiyoruz. Allaha tevekkül ediyoruz.
Fatih Fatih
Allah belasını versin kadın doğum tam rezalet iki gün kaldık ne bakan var ne ilgilenen diyo daha bi hafta on gün süresi var bizim gibi bi hafta bekleyenleri acilen sezaryena alıyorlar çıkardım özele götürdüm doktor diyor zamanı geçmiş iki saat içinde doğurtular.
Burak Burak
Koskoca hastanenin çocuk acil bölümünde sıra bekliyoruz 50 kişi var önümüzde ve tek doktor var bu ne rezillik.
Mehmet Taşkıran
Bu hastaneye asla ama asla gitmeyin karım karnındaki bebekle aldığı işkenceleri bir o bir Allah biliyor karıma ve içerdeki diyer hastalara yapılan kötü muamaele sonucu az daha çocuğum yarım saat daha doğmasaydı ölecekti ve çocuğumun ölümünü karımın üstüne atacaklarını kendi ağızlarıyla söylemişler bu hastaneyi gerektiği kadar her yere şikayet edeceğim kadınlara içerde yapılan zulümleri ve işkenceleri devletimize ileteceğim.
Cansu Şirin
Ben sizden şikayetçiyim çocuğum hamileyken sapasağlam doğum sırasında ebelerin bakmaması sonu çocuğumun beynine oksijen gitmemesi şuan tedavi doktor bile yok tedavisi için bize maaş bağlamamız istiyorum çocuğumun bakımı için.

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Dicle Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Urfa Yolu 3. Km. 507. Sk. No:150
Zirve Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Bağcılar Mah. Karanfil 8. Cd. No:7
Batı Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Diclekent Mh. Kayapınar Cd. No:80
Memorial Diyarbakır Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent
Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi
3.6 km. uzaklıkta
Medya Mah. Diclekent Bulvarı 100. Sok. Eray Apt. Altı No:80
Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Mevlana Halit Mh. Turgut Özal Blv. Umut 2 Konutları C Blok No:123/F