Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Simav
Adres:4 Eylül Mah. Şehit Metin Akkoç Cad.
Telefon:0 (274) 513-7048
Web Sitesi:simavdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.08902428.984607

Kurum Hakkında

Simav Devlet Hastanesi ilk kuruluşu şimdiki Sağlık Meslek lisesinin bulunduğu binada Hükümet Tabipliği adı altında 1950-1955 yılları arasında 50 yataklı göğüs Hastanesi olarak faaliyete geçmiş, Hastanenin şimdiki bulunduğu binalar 1953 yılında kurulan hastane yaptırma ve yaşatma derneği önderliğinde Simav halkının yardımlarıyla 1. Bina olarak 1953-1957 yılları arasında 50 yataklı Dispanser Hastanesi olarak inşaatı yapılarak faaliyete geçmiş.

2. Ek Bina ;1967 yılları arasında ek bina yaptırılarak 50 yataklı göğüs hastanesinin yatakları taşınarak 100 yataklı devlet hastanesine Simav halkının hizmetine sunulmuştur.

3. Ek Bina; 1986 yılında inşaatına başlatılarak 1992 yılında Sağlık Bakanlığına teslim edilmiştir. Daha sonra Sağlık bakanlığından gelen ödenekler ile hastanenin iç ve dış donanımı, Çevre düzenlemesi 1995 yılında tamamlanarak 1996 yılında hizmete sunulmuştur.

1. inci ve 2. inci Ek binalar 1997 yılında genel tadilat ve onarım yaptırılarak. 4. Ek Bina; 2001 yılında Hemodiyaliz Merkezi olarak Simav halkına en iyi bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi, Kütahya ili Simav ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ülkü Muştu
★★
Saygıdeğer başhekimim Simav acil doktorunun elektro şok kullanamıyacak kadar tecrübesiz olmasını ve bunun sonucunda neler yaşattığını ancak bizler biliriz. Lütfen çok acı duyan biri olarak sizden ricam başkalarının canı yanmasın o anda müdahale yapamıyacak kadar acizse uzman doktoru zamanında ağrımasın bilebilseydi bari insan hayatına önem verilmesini işinin ehli kişilerin acilde yer almasını isiyorum.
Osman Duran
★★★
Simav Devlet Hastanesi baş hekimine rica; geçenlerde babam kaza geçirdi röntgenciye gönderdiler röntgenci yerinde yoktu. Sordum dedilerki evden gelecek yirmi dakika sonra geldi. Acil röntgenci yok sebep neden? Böyle sağlık sektörü ilk kez gördüm acilde her şey hazır bulundurulmalı. Başhekimizden ricada bulunuyorum
Celal Aktürk
★★
Simav ağız ve diş hastanesi randevu sistemindeki aksaklıkdan dolayı randevu almak oldukça zor vede mümkün değil. başka il ve ilçeler için bu zorluk yok. bu durumu daha iyi görmek için empati yaparak kendiniz randevu almaya çalışarak göreceksiniz. durumun düzeltilmesini rica ediyorum saygılarımla.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Demirci Devlet Hastanesi
30.3 km. uzaklıkta
Dr Mehmet Akarsu Mh. Nurullah Doğruel Blv. N:25
Emet Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Hamam Mah. Simav Cad. No:2
Gediz Devlet Hastanesi
36.5 km. uzaklıkta
Umurbey Mah. Mehmet Ersoy Cad. No:19/1
Selendi Devlet Hastanesi
39.3 km. uzaklıkta
Şerefiye Mah. Tokatüstü Mevkii
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
55 km. uzaklıkta
Mustafa Ertaş Caddesi
Öztan Hastanesi
57.7 km. uzaklıkta
Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139