Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mh. Uğurhan Tunçata Cd. 408. Sk. No:26
Telefon:0 (446) 224-3338
39.75360739.495337

Kurum Hakkında

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı'nın 29-08-2008 tarih ve 7955 sayılı olurları ile ve gerekli altyapının oluşturulmasını müteakiben 2008 yılında Erzincan Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak, müstakil bir başhekimlik olarak 10 ünit ile hizmete başlamış olup şu an 21 ünite ile devam etmektedir.

Misyonumuz; hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnek olabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Erzincan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuErzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Başbağlar mah. 1430 sok.

Nefromer Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Halitpaşa Cad. No:78

Neon Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Sivas-Erzincan Karayolu Ergan AVM Karşısı

Erzincan Asker Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Işıkpınar Köyü

Kelkit Devlet Hastanesi

39.3 km. uzaklıkta

Atatürk Cad.17 Şubat Bulv. No:104

Kemah İlçe Hastanesi

42.9 km. uzaklıkta

Çarşı Mahallesi