Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Zübeyde Hanım FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Hoşnudiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad. No4
Telefon:0 (222) 224-2000
39.77703030.506533

Kurum Hakkında

Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, tecrübeli, konusunda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Merkezimizde fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi sekreter ve tecrübeli hemşirelerden oluşmakta olup, bel, boyun, omuz, diz gibi ayaktan tedavilerin yanı sıra, 46 yatak kapasiteyle 24 saat yatarak bakım ünitesi hizmeti sunulmaktadır.

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Eskişehir Devlet Hastanesi

Adres: Yenidoğan Mh. Şehit Serkan Özaydın Sok. No:9

Telefon: 0 (222) 237-4800

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği

Adres: Yenibağlar Mah. Hacı Hüsnü Sok. No:61

Telefon: 0 (222) 335-5022

MHRS - Online Randevu

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi RandevuZübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Melek Taykurt · 14 Nisan 2016

Merhabalar, öncelikle Selen Kuzgun hanımın yönlendirmesi ile fizik tedaviye başlayan annem fizik tedavi bölümü 18 numaralı odada görevini layıkiyle yapan güler yüzlü, merhametli, Gül Bilgin hanım efendiye teşekkürlerimizi borç bilir, hastahaneniz nezdinde öncelikle Gül Bilgin hanıma, sonra size sağlıklı hizmetlerinizin devamınızı dileriz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 62 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eskişehir Asker Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Vişnelik Mah. Atatürk Cd. Akarbaşı

Eskişehir Devlet Hastanesi Tepebaşı Semt Polikliniği

790 metre uzaklıkta

Yenibağlar Mah. Hacı Hüsnü Sok. No:61

Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

910 metre uzaklıkta

İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1

Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)

Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17