Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği
Kurum Adı:Göztepe EAH Merdivenköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Merdivenköy Mh. Ressam Salih Ermez Cd. No:14
Telefon:0 (216) 566-6600
40.98576529.066019

Kurum Hakkında

1997 yılında ülkemizde bir benzeri sadece Ankara'da bulunan, 8 bloktan oluşan Merdivenköy'deki özel tip Polikliniğimiz hizmete açılmıştır.

Çağdaş tıp biliminin ve teknolojisinin uygulandığı sağlık hizmetlerini sunmak; gelişmeleri sürekli izleyen, deneyimli, bilgili ve ülke gerçeklerini bilen eğitim kadrosuyla, hastaların gereksinimlerine üst seviyede cevap verebilecek uzman hekim ve sağlık teknisyeni yetiştirmek amacıyla hizmetlerimizi en iyiye doğru götürme çabası içindeyiz.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Dr. Erkin Cad. Göztepe Kadıköy

Telefon: 0 (216) 566-4000

MHRS - Online Randevu

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği RandevuGöztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sait Hamza Yılmazer · 22 Nisan 2015

Çocuğuma sağlık raporu almak istiyorum ama bi türlü muhatap kişi bulamadım

Gönül Atalay · 22 Temmuz 2014

Göztepe çocuk endokrinoloji servisinde oğlumun tedavisi sürecinde göstermiş olduğu ilgi, yakınlık ve güleryüzlü yaklaşımıyla fedakarca çalışan bizleri hastalıkla ilgili eğitim vereni, sorularımızı sıkılmadan cevaplayan ve en önemlisi bize verdiği güvenden dolayı sorumlu diyabet hemşiremiz Derya Karaman'a çok teşekkür ediyoruz. Rabbim ondan razı olsun. Zeynep Gönül Atalay

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göztepe Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Merdivenköy Yolu Şahika Sok. No:32 Göztepe

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

490 metre uzaklıkta

Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No:28

Medipoint Tıp Merkezi

580 metre uzaklıkta

Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe

Marmara Tıp Merkezi

670 metre uzaklıkta

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Dr. Erkin Cad. Göztepe Kadıköy

Aymed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

720 metre uzaklıkta

Şair Arşı Cd. Sayım Sk. No:4/2