Hakkari Asker Hastanesi

Hakkari Asker Hastanesi
Kurum Adı:Hakkari Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Hakkari
İlçe:Merkez
Adres:Şht. Mehmet Ceyhan Cd No:2
Telefon:0 (438) 211-4868
37.57724243.740173

Kurum Hakkında

5 Mayıs 2011 tarihine kadar Hakkari Dağ ve Komando Tugayı bünyesinde 30 Yataklı Seyyar Cerrahi Hastanesi olarak hizmet vermekte olan Hakkari Askeri Hastanesi, 5 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Sağlık Komutanlığı’na devredilmiş ve 1974 yılında inşa edilmiş iki adet binada 30 Yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hakkari Askeri Hastanesinde; genel cerrahi, ortopedi, üroloji, kulak burun boğaz, göğüs cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, diş, kadın doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye, göz hastalıkları, psikiyatri, beyin cerrahisi, radyoloji, mikrobiyoloji, anestezi ve acil tıp branşlarında faaliyet göstermekte olan uzman doktorlar, 30 yatak, 2 yoğun bakım ünitesi ve 2 ameliyathane kapasitesi ile poliklinik ve klinik hizmetlerini yürütmektedirler.

Hakkari askeri hastanesi 08:00-16:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermekte olup hastane acil servisi 24 saat esasına göre çalışmaktadır.

Hakkari Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hakkari Asker Hastanesi, Hakkari şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakkari Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hakkari Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hakkari Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hakkari Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

700 metre uzaklıkta

Çevre Yolu Medeni Sancar Kavşağı No:1

Hakkari Devlet Hastanesi

760 metre uzaklıkta

Dağgöl Mah. Çevre Yolu Üzeri

Çukurca Devlet Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

Emirşaban Mah. Çukurca

Yüksekova Devlet Hastanesi

42.9 km. uzaklıkta

İpekyolu üzeri, İnanlı Köyü mevkii

Beytüşşebap Devlet Hastanesi

51.1 km. uzaklıkta

Beytüşşebap

Başkale Devlet Hastanesi

56.7 km. uzaklıkta

Hakkari Yolu Üzeri Ertuş Petrol Yanı