Honaz Devlet Hastanesi

Honaz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Honaz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Honaz
Adres:Cumhuriyet Mah. No:2
Telefon:0 (258) 811-1244
37.76064129.267632

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 01 Şubat 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. Denizli şehir merkezine 21 km uzaklıkta bulunan Honaz ilçemizin merkezinde kurulmuştur. 8571 m² arsa alanı üzerinde bulunan binamız toplam 2722 m² kapalı alana sahiptir. Mevcut 20 yatak kapasitesi ile çalışan hastanemizde, 4 uzman doktor bulunmaktadır.

Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Doğum Poliklinikleri ile beraber 2 diş hekiminin bulunduğu Diş polikliniği hizmet vermektedir. Ayrıca 5 pratisyen hekim görev yapmaktadır.

Acil Servisimiz pratisyen doktorlarımız nezaretinde 24 saat kesintisiz olarak çalışarak, acil olarak başvuran hastalara müdahale etmektedir. Aynı zamanda B tipi 112 hizmetleri yürütülmektedir. Hasta sevki için 2 adet Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır.

1 adet ameliyathane salonu ve 1 adet Doğum Salonu ile hizmet vermektedir. Halen 70 sağlık personeli, 9 özel temizlik hizmeti personeli ve 4 adet özel güvenlik görevlisi ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için en büyük hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji

Honaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Honaz Devlet Hastanesi, Denizli ili Honaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Honaz Devlet Hastanesi RandevuHonaz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Honaz Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Honaz Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Honaz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Honaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Cerrahi Hastanesi

13.8 km. uzaklıkta

Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi

14.2 km. uzaklıkta

PAÜ Hastaneleri Çamlaraltı Mah. No:7 Kınıklı

Odak Hastanesi

15.5 km. uzaklıkta

Sümer Mah. İzmir Bulvarı No:18

Pamukkale Diyaliz Merkezi

16.3 km. uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6

Efort Ortopedi Tıp Merkezi

16.4 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24

Gözmer Göz Merkezi

16.4 km. uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19