Honaz Devlet Hastanesi

Honaz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Honaz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Honaz
Adres:Cumhuriyet Mah. No:2
Telefon:0 (258) 811-1244
Web Sitesi:honazdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.76064129.267632

Kurum Hakkında

Hastanemiz, 01 Şubat 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. Denizli şehir merkezine 21 km uzaklıkta bulunan Honaz ilçemizin merkezinde kurulmuştur. 8571 m² arsa alanı üzerinde bulunan binamız toplam 2722 m² kapalı alana sahiptir. Mevcut 20 yatak kapasitesi ile çalışan hastanemizde, 4 uzman doktor bulunmaktadır.

Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Doğum Poliklinikleri ile beraber 2 diş hekiminin bulunduğu Diş polikliniği hizmet vermektedir. Ayrıca 5 pratisyen hekim görev yapmaktadır.

Acil Servisimiz pratisyen doktorlarımız nezaretinde 24 saat kesintisiz olarak çalışarak, acil olarak başvuran hastalara müdahale etmektedir. Aynı zamanda B tipi 112 hizmetleri yürütülmektedir. Hasta sevki için 2 adet Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır.

1 adet ameliyathane salonu ve 1 adet Doğum Salonu ile hizmet vermektedir. Halen 70 sağlık personeli, 9 özel temizlik hizmeti personeli ve 4 adet özel güvenlik görevlisi ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için en büyük hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji

Honaz Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Honaz Devlet Hastanesi, Denizli ili Honaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Honaz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yaprak Güngördü
★★★★★
Dr. Mustafa Bahadır Karabaş'tan çok memnun kaldık çok ilgili ve bilgili bir hekim.

Honaz Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Honaz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Honaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Cerrahi Hastanesi
13.8 km. uzaklıkta
Acıpayam Bulvarı Üzeri No:5 Bağbaşı
Pamukkale Üniversitesi Hastanesi
14.2 km. uzaklıkta
PAÜ Hastaneleri Çamlaraltı Mah. No:7 Kınıklı
Odak Hastanesi
15.5 km. uzaklıkta
Sümer Mah. İzmir Bulvarı No:18
Pamukkale Diyaliz Merkezi
16.3 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mah. 1596. Sok. No:6
Efort Ortopedi Tıp Merkezi
16.4 km. uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24
Gözmer Göz Merkezi
16.4 km. uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19/1