İpsala Devlet Hastanesi

İpsala Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İpsala Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Edirne
İlçe:İpsala
Adres:Bayrambey Mah. Enez Cad.
Telefon:0 (284) 616-1381
40.91737626.380066

Kurum Hakkında

İpsala Devlet Hastanesi 1974 yılında hizmete açılmış olup, 575 metrekare çift katlı bina kullanım alanına sahiptir. 1986 yılında yetersiz görülen hizmet binasına ek olarak 525 metrekare çift katlı bina önceleri vatandaş ve Dernek işbirliği ile yapımına başlanarak, 1997 yılında Bakanlığımıza teslim edilmiştir. 2001 yılında 50 yatak kapasiteli olmuştur.

Hastane idaresi ve personelinin elele vererek başlattıkları kalite belgesi çalışmaları sonucunu vermiş ve hastanemiz ilk denetlemelerin ardından ISO:9001-2000 belgesi almıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İpsala Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İpsala Devlet Hastanesi, Edirne ili İpsala ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İpsala Devlet Hastanesi Randevuİpsala Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İpsala Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İpsala Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İpsala Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İpsala Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Keşan Hastanesi

21.1 km. uzaklıkta

Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2

Keşan Derman Diyaliz Merkezi

22.4 km. uzaklıkta

Yukarı Zaferiye mah. Pazaryeri mevkii

Keşan Devlet Hastanesi

23 km. uzaklıkta

Yukarı Zaferiye Mah. Necati İşcan Cad. No:2

Enez Devlet Hastanesi

32.7 km. uzaklıkta

Milli Egemenlik Caddesi

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi

44.6 km. uzaklıkta

Organize Sanayi Girişi, Kapaklı

Malkara Devlet Hastanesi

46.3 km. uzaklıkta

Camiatik Mah. Pınar Cad. Sanayi Sit. Mevki No:3