İpsala Devlet Hastanesi

İpsala Devlet Hastanesi
Kurum Adı:İpsala Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Edirne
İlçe:İpsala
Adres:Bayrambey Mah. Enez Cad. No:98
Telefon:0 (284) 616-1381
Web Sitesi:www.ipsaladh.saglik.gov.trHata Bildir
40.91737626.380066

Kurum Hakkında

İpsala Devlet Hastanesi yeni binası 2018 yılında hizmete açılmıştır. Yeni hizmet binamız 7.700 metrekare arsa alanı üzerine 7.300 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır. 4 katlı inşa edilmiş olup 15 nitelikli odada 30 yatak kapasitesi bulunmaktadır. İleri teknoloji cihazlarla donatılmış bulunan binada şu birim ve hizmetler planlanmıştır: 11 adet poliklinik odası, 2 ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 3 yataklı erişkin yoğun bakım ile 4 küvözlü yeni doğan yoğun bakım, 6 yataklı acil müşahede 1 endoskopi odası, 1’i acil olmak üzere 2 röntgen birimi, 1’i acil olmak üzere 2 laboratuvar mevcuttur. Günümüzde Keşan Devlet Hastanesine bağlı İpsala Ek Hizmet Binası olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İpsala Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İpsala Devlet Hastanesi, Edirne ili İpsala ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İpsala Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İpsala Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İpsala Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

İpsala Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İpsala Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Keşan Hastanesi
21.1 km. uzaklıkta
Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2
Keşan Derman Diyaliz Merkezi
22.4 km. uzaklıkta
Yukarı Zaferiye mah. Pazaryeri mevkii
Keşan Devlet Hastanesi
23.1 km. uzaklıkta
Aşağı Zaferiye Mah. Evreşe Cad. No:22
Enez Devlet Hastanesi
32.1 km. uzaklıkta
Edirne Kaşan Yolu
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi
44.6 km. uzaklıkta
Organize Sanayi Girişi, Kapaklı
Malkara Devlet Hastanesi
46.3 km. uzaklıkta
Camiatik Mah. Pınar Cad. Sanayi Sit. Mevki No:3