İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy
Kurum Adı:İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Caddesi Latilokum Sok. No:7
Telefon:0 (212) 631-1011
41.06760928.994461

Kurum Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 yılında Sultanahmet'te kurulmuştur. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz değerli müşterilerine sürekli büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

Laboratuvarımız çalışmaları, ilk aşama olan ISO -9001:2008 kalite sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Sağlık Firmamız Mobil Sağlık, Laboratuvar ve Analiz, Checkup konularında ISO -9001-2008 Belgesine sahiptir. Aynı zamanda check-up konusunda ilk kalite belgesi alan firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Laboratuvarı, teknik altyapısı sayesinde ülkemizde yokluğu hissedilen, tıbbi ya da endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini, aynı zamanda tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır. Tüm sağlık sektörüne fason laboratuvar hizmeti de vermekteyiz.

Kalite Standartlarımız Gereği; Laboratuvarımızda her türlü tetkik en üst düzeyde, daha da güvenilir ve doğru şekilde yapılabilmektedir. Uluslararası kalite kontrol programlarıyla, laboratuvarlarımızda sürekli olarak testler güvence altında tutulmaktadır. Kalibrasyon ve kontrolleri sürekli tekrarlanmaktadır.

İstanbul Laboratuvarlar Grubu Vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamalarıyla sağlık sektörüne hizmete devam etmektedir. Yeni şubelerimiz size en yakın yerden hizmet verebilmek amacıyla yakında hizmetinizde olacaktır. Anadolu ve büyük illerimize yönelik hizmet hedefimize ulaşmak için atılımlarımız ve hazırlıklarımız süratle devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

270 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy

Hospitadent Mecidiyeköy

300 metre uzaklıkta

Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy

Kadıoğlu Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy

İstanbul Tıp Merkezi

540 metre uzaklıkta

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

560 metre uzaklıkta

Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Doku Cerrahi Tıp Merkezi

620 metre uzaklıkta

Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

670 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy