İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 40 adet Poliklinik listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 664 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Poliklinikler Listesi

Pendik
Özel Olgumed Polikliniği

Özel Pendik Olgumed Polikliniği; cilt bakımı, botox, saç tedavileri, lazer epilasyon ve bölgesel incelme gibi hizmetler sunmaktadır.

Sancaktepe
Özel Samandıra Güven Polikliniği

Sancaktepe ilçesi Osmangazi Caddesi No.48 Kat.1 adresinde hizmet sunmaktadır.

Sarıyer
İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği

Ayazağa semtinde hastanemize bağlı İstinye Devlet Hastanesi Ayazağa Semt Polikliniği 05.06.2013 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Şişli
İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

İsveç Ayak Sağlığı, 1972 yılında ayak sağlığı ve bakımı konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Özel Adıvar Polikliniği

Şişli ilçesi Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel İntermed Polikliniği

İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.

Özel Kurtuluş Polikliniği

Şişli Kurtuluş semtimizdeki Özel Polikliniğimizde her türlü sağlık muayene hizmetinizdedir.

Özel Şişli Ekinci Polikliniği

Şişli Ekinci Polikliniği 1997 yılında halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci tarafından kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulan Yaşasın Hayat Kliniği Nişantaşında faaliyet göstermektedir.

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi, Çevre ve Aksoy Hastaneleri ile Profilo Alışveriş Merkezi arasında, Düzen Laboratuvarı arkasındadır.

Ümraniye
Özel Deva Polikliniği

Özel Ümraniye Deva Polikliniği genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniğinde estetik ve medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.

Üsküdar
Özel Esteworld Altunizade Polikliniği

2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir.

Özel Altunizade Polikliniği

Üsküdar ilçesi Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Maraş Polikliniği

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş'ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır.

Özel Üsküdar Huzur Polikliniği

Üsküdar ilçesi Gülfem Hatun Mah. Açık Türbe Sok. No:8 adresinde hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi Çamlıca Polikliniği

Dahiliye, genel poliklinik, çocuk ve kadın doğum, genel cerrahi, cildiye, nöroloji, göz, kbb, ortopedi ve üroloji dallarında poliklinik hizmeti sunmaktadır.

Zeytinburnu
Özel Sümer Polikliniği

Sümer Polikliniği, 5 Temmuz 2001 tarihinde Merhum Dr. Mehmet Demir Baygül öncülüğünde kurulmuş Ayaktan Tedavi Merkezi'dir.

Özel Yeşiltepe Polikliniği

Yeşiltepe Polikliniği, insanımıza hak ettiği kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Toplam 2 sayfanın 2. sayfasındasınız.

< İlk Sayfa 2 

Popüler İstanbul Hastaneleri

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiy...

16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır....

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tar...

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir....