Karacabey Devlet Hastanesi

Karacabey Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karacabey Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bursa
İlçe:Karacabey
Adres:Mecidiye Mah. Şifa Caddesi No:2
Telefon:0 (224) 676-1092
40.20789428.348355

Kurum Hakkında

2012 Aralık ayında yeni hastane binasının temelleri atılmış olup, 32000 m2 lik açık alana inşa edilen ve 22000 m2 lik kapalı alana sahip 150 yatak kapasiteli yeni hastane inşaatı 2015 Nisan ayında tamamlanarak 14.05.2015 tarihinde resmi açılış töreni gerçekleştirilmiştir.

Yeni hizmet binası 150 yatak kapasiteli olup hastanemizde 8 yataklı birinci seviye Genel Yoğun Bakım ünitesi, 7 yataklı müşahede odasına sahip birinci seviye acil servis, 7 cihazlı hemodiyaliz ünitesi, 4 masa kapasiteli ameliyathane, doğumhane, dterilizasyon ünitesi, dndoskopi ünitesi, 7 adet diş ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Karacabey Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karacabey Devlet Hastanesi, Bursa ili Karacabey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karacabey Devlet Hastanesi RandevuKaracabey Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kenan Kadioglu · 12 Nisan 2014

31.03 2014 tarihinde Karacabey Devlet Hastanesinde eşim safra kesesinde taş oldugundan dolayı ameliyat olmuştur. Doktorunuz Genel Cerrahi uzmanı Cebrail Ateş'e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz...!

Funda Acar Kutay · 6 Mart 2014

3.3.2014 tarihinde acile gittim bana üşütmüşün dediler, kan tahlili istedim kanımda mikrop olduğundan şüphelendim yapılmadı. Sanki parası doktordan çıkacak. Nitekim özele gittim sandığım gibi çıktı. Ölümden döndüm. Sizi hasta haklarınada şikayet edicem ne biçim acil müdahele boş serum takıp başından savma böyle hastahane olmaz nasıl hipokrat yemini bu? Yazık parası olmayan ölsün ozaman

Jale Kota · 22 Eylül 2012

Hastanenizde kısa süre önce ameliyat olan 101 yaşındaki halam Kadriye Yorulmaz'ı ameliyat eden doktor sayın Erdoğan Dayan'a ve tüm hastane personeline gösterdikleri özen ve yakın ilgiden dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Hasta refakatçisi Gülseher Kızılçim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karacabey Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karacabey Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karacabey Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karacabey Sağlık Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Tavşanlı Mah. Bursa Cad. No:8

Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi

19.6 km. uzaklıkta

Hamidiye Mh. Gürvardar İş Merkezi No:4

Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Tatkavaklı Mah. Kıryolu Sokak No:6

Paşa Diyaliz Merkezi

21.2 km. uzaklıkta

Hürriyet Mh. M.Kemalpaşa Cd. No:55 Yalıntaş

Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

35.3 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

35.5 km. uzaklıkta

Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2

Bandırma Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Paşakonak Mah.Sağlık Sok.No:16