Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Kaynarca
Adres:Şehit Ercan Karadağ Cad. No:51
Telefon:0 (264) 871-3032
Web Sitesi:kaynarcadh.saglik.gov.trHata Bildir
41.04118930.302091

Kurum Hakkında

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi hizmet binasının yapımına 1998 yılında 30 yataklı devlet hastanesi olarak başlanmış ve 2004 yılında inşaatı tamamlanmıştır. 2004-2009 yılları arasında sağlık ocağı kapsamında hizmet vermiş olup, 2009 yılında 24 yataklı entegre ilçe hastanesi olarak faaliyetine başlamış, 2012 yılında 15 yataklı İlçe Devlet Hastanesi adıyla ve E1 grubu hastane rolünde tescillenmiştir.

Kaynarca Devlet Hastanesi’nin eski hizmet binasının bakım, onarım ve güçlendirilmesine yönelik Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan çalışmalar 2017 yılında tamamlanmış ve yeni bina hizmete girmiştir.

Misyonumuz, güncel sağlık mevzuatı çerçevesinde, uygun fiziki şartları sağlayarak, gerekli teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarını zamanında yaparak çağdaş ve kolay ulaşabilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi, Sakarya ili Kaynarca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.7 / 5

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi
14.5 km. uzaklıkta
Orhan Mah. Kabaağaç Cad. No:54
Ferizli İlçe Devlet Hastanesi
18.7 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Şehit Hacı Uzun Cad. No:41
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi
21.6 km. uzaklıkta
Karaman Mah. M. Cahit Kıraç Bulvarı
Adatıp Sakarya Hastanesi
29.8 km. uzaklıkta
İstiklal Mh. Şehit Mehmet Karabaoğlu Cd. No:67
Sakarya Bilge Hastanesi
30.1 km. uzaklıkta
Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79