Kaynarca İlçe Hastanesi

Kaynarca İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Kaynarca İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sakarya
İlçe:Kaynarca
Adres:Şehit Ercan Karadağ No:51
Telefon:0 (264) 871-3032
41.04118930.302091

Kurum Hakkında

Kaynarca İlçe Hastanesi, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı Sakarya ili bünyesinde E1 grubu sağlık tesisi olarak hizmet vermektedir

Misyonumuz, güncel sağlık mevzuatı çerçevesinde, uygun fiziki şartları sağlayarak, gerekli teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarını zamanında yaparak çağdaş ve kolay ulaşabilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Kaynarca ilçe Hastanesi'nde acil servis içerisinde periyodik şekilde nöbetleşe verilen hizmetler sayesinde hastanemizde 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca servis içerisinde erkek müşahede için 4 bayan müşahede için 4 ve çocuk müşahede için 4 olmak üzere toplam 12 yatak bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kaynarca İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kaynarca İlçe Hastanesi, Sakarya ili Kaynarca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kaynarca İlçe Hastanesi RandevuKaynarca İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kaynarca İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kaynarca İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kaynarca İlçe Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kaynarca İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi

14.5 km. uzaklıkta

Orhan Mah. Kabaağaç Cad. No:54

Ferizli İlçe Hastanesi

19 km. uzaklıkta

Kemalpaşa Mh Şehit Hakan Bayram Cd. No:1

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

21.6 km. uzaklıkta

M. Cahit Kıraç Bulvarı, Karaman

Adatıp Sakarya Hastanesi

29.8 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Şehit Mehmet Karabaoğlu Cd. No:67

Sakarya Bilge Hastanesi

30.1 km. uzaklıkta

Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No:77/79