Kiraz Devlet Hastanesi

Kiraz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kiraz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Kiraz
Adres:Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sok. No:9
Telefon:0 (232) 572-3023
Web Sitesi:kirazdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.23069328.218344

Kurum Hakkında

Kiraz Devlet Hastanesi Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte iken 1991 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmış eski hizmet binasında sıkışık bir şekilde zaman içerisinde çalışmalarını sürdürmüştür.

1995 yılında planlanan yeni 30 yataklı Devlet Hastanesi inşaatına başlanmış ve 20 Mart 2006 tarihinde açılışı yapılarak yeni hizmet binasında çalışmaya başlanılmıştır. Eski binamız Aile Hekimliğine geçişle birlikte tadilat yapılarak Sağlık Grup Başkanlığı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Hekimlerine tahsis edilerek diğer hizmet sunan sağlık kuruluşları tek çatı altında hizmet sunmaları sağlanmıştır.

Kiraz Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Ortopedi, Diş Hekimi, Kulak Burun Boğaz ve Göz uzmanlık dalları ile hizmet verilmektedir.

Hizmet noktasında 24 saat erişebilir kaliteli sağlık hizmeti sunmayı planlayan kurumumuz aynı zamanda hizmet satınalma yöntemi ile MR, Bilgisayarlı Tomografi ve Patoloji gibi ileri tetkiklerini sözleşmeli hastane olarak Ödemiş Devlet Hastanesi ile yapılan protokol gereği hastanemizce randevu saati alınmakta ve hiçbir bedel ödemeden herhangi bir zaman kaybolmadan hekimlerimiz tarafında talep edilen tetkikler yapılmaktadır.

Hastane Acil servisimizde Acil tedavisini ihtiyaç duyan hastalarımıza 24 saat hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kiraz Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kiraz Devlet Hastanesi, İzmir ili Kiraz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kiraz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kiraz Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kiraz Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Kiraz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kiraz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ödemiş Devlet Hastanesi
20.2 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Ortaç Sok. No:10
Üç Eylül Tıp Merkezi
21.1 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Saraçoğlu Cad. No:74
Ödemiş Diyaliz Merkezi
21.2 km. uzaklıkta
İnönü Mh. Şehit Salim İzleyen Cd. No:32
Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi
27.7 km. uzaklıkta
Aksoy Mah. Şüheda Cad. No:180
Salihli Can Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Yörük Mahallesi Avar Cd. No:123
Salihli Devlet Hastanesi
28.3 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Şüheda cad. No:4
Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
28.5 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Ziya Gökalp Cd. No:46