Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırşehir
İlçe:Merkez
Adres:Aşıkpaşa Mah. Zübeyda Hanım Cad. No:12
Telefon:0 (386) 213-3322
39.15656234.159985

Kurum Hakkında

3.095 m2 kapalı - 959 m2 oturum alanı bulunan 25 ünite kapasiteli, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi son teknoloji ile donatılmış olup son derece modern ve konforlu olan binasında hizmet vermektedir.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açıldığından bugüne kadar, hasta memnuniyetini ön planda tutarak vatandaşlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek uğraşındadır.

Amacımız; verimli ve sürekli hizmet sunumu, hedefimiz ise en üst düzeydeki hizmet kalitesine ulaşabilmektir. Gelişen dünyadaki teknolojik unsurları takip ve temin noktasında, insan sağlığının önemi göz önünde bulundurulmaktadır. İnsanımıza yakışan hizmeti ortaya koyabilmek için sorumluluk alıp, özveri ile çalışmaktayız. Diş tedavisinin önemi kadar, ağız sağlığının korunması da kaçınılmazdır. Bu konuda halkımızın bilinçlenmesi için duyarlı ve gayretli çalışmalar içindeyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

90 metre uzaklıkta

Kervansaray Mah. 2019 Sok. No:1

Kozanoğlu Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Ahi Evran Mah. Zübeyde Hanım Cad. 8.Sok. No:35

Aşıkpaşa Hastanesi

860 metre uzaklıkta

Ahi Evran Mah.726. Sok.

Kırşehir Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Medrese Mah. 56. Sk. Selçuk Apt. No.7/A

Mucur Devlet Hastanesi

21.3 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mah. Acıöz Cad. No:1

Akpınar Devlet Hastanesi

36.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Ankara Cad.