Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Lüleburgaz
Adres:Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2
Telefon:0 (288) 412-8249
41.41123227.339708

Kurum Hakkında

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı Lüleburgaz ilçemizde hizmet veren Lüleburgaz Diş Tedavi ve Protez Merkezi 18/08/2014 tarihinden itibaren Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden ayrılarak Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hizmet veren hekimlerimize randevu almak için 182 Merkezi Hastane Randevu Sisteminden veya MHRS web sitesinden randevu işlemlerini geçekleştirebilirler.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuLüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Emel Bayrak · 6 Şubat 2018

Bi randevu almak bukadar mı zor bu nedir ya ben 40 yaşındayım nineler dedeler nasıl alsın bu 182 çalışmıyor rezillikkk

Hüseyin Cansu Özbaşlı · 31 Ağustos 2015

Okadar dandik bi hastaneki Allah kimseyi düşürmesin.. sıra neye gore gidiyo cok merak ediyorum. benden sonra gelenler girdi ben hala beklemekteyim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikent Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz

Lüleburgaz Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Cakmak Sk. No:23

Esen Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Çakmak Sk. No:18

Lüleburgaz Derman Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Okullar Cad. No:30

Lüleburgaz Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Yıldız Mahallesi Cermen Cad. No:3 (Eski SSK Hastanesi Arka Cad.)

Bir Nefes Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Siteler Mah. Nazif Balkan Cad No:35/37