Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:151
Telefon:0 (236) 232-2855
Web Sitesi:manisaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.61470827.405764

Kurum Hakkında

Merkezimiz bakanlığımızın 03 Mart 2005 tarih ve 1399 sayılı yazılarındaki olurlarına istinaden kurulmuştur. Şubat 2010 yılında Merkez Efendi Devlet Hastanesinden ayrılan Laleli Semt Polikliniği (Diş Polikliniği) merkezimize bağlanmış olup ünite sayımız 50ye çıkmıştır. Bu aşamadan sonra sürekli yükselen grafiği, artan hasta potansiyeli ve personel sayısında artış ile birlikte Merkezimiz faaliyet gösterdiği kiralık binalara sığmaz olmuş, Bakanlığımızın projesini hazırlatıp hayata geçirdiği yeni binasının tamamlanması ile Nisan 2012'den itibaren Merkez Efendi Devlet Hastanesi'ne komşu yeni hizmet binasında faaliyetlerine başlamıştır. 5000 m2 den fazla kapalı alana sahip yeni hizmet binamız, toplam 5 katlı olup günün tüm teknolojik imkanlarıyla donatılmış durumdadır.

Merkezimiz 5000 m2'den fazla kapalı alana sahip toplam 5 kattan oluşan hizmet binası ve Laleli Polikliniğinden oluşmuştur.

Ana hizmet Binamızda: Hasta Kabul, Danışma, Kalite Birimi, Enfeksiyon Birimi, Vezne, Güvenlik, Hasta Hakları Birimi, Bilgi İşlem, sorumlu hemşire odası, Ambar /Arşiv Odası, Röntgen Birimi, Acil Odası, Engelli Kliniği, Mahkûm Kliniği, Sterilizasyon Birimi, Protez Laboratuarı, Acil Odası, Dinlenme Odası, Yemekhane, Pedodonti Birimi ve diğer Entegre Klinikler bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muharrem Taştemur
Bugün 14.04.2020 damak kırıkla ilgili şikayetimle ilgilenmediler kime şikayet etcem.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merkezefendi Devlet Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288
Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği
350 metre uzaklıkta
Akmescit Mah. İzmir Cd. No:335
Gediz Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
Merkez Efendi Mah. Doğu Cad. No:236/26
Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Arda Mah. 3219 Sokak No:10
Grandmedical Hospital Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4
Batıgöz Manisa Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
75 Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A
Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Uncubozköy Mah. Mimarsinan Sok. No:18