Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150
Telefon:0 (236) 250-6060
38.61470827.405764

Kurum Hakkında

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hedefimiz hasta beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin kolay ve hemen ulaşılabilir hale getirilmesi, söz konusu insan sağlığı olduğu için sterilizasyonu ve hijyeni ön planda tutmak, hizmet politikamızı sürekli iyileştirmektir. Bu amaçla hizmet standartlarımızı ISO 9001:2008 kalite yönetim standartlarının gerektirdiği seviyeye getirmek başlıca amacımızdır. Merkezimiz de hasta memnuniyeti ile birlikte hekim ve çalışan personelinin de memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Kurumumuzda Bakanlığımızın ilgili genelgeleri çerçevesinde entegre sistem uygulamasına geçilmesi aşamasında ana binaya ek olarak üç hizmet binası daha kiralanmış ve Nisan 2008 tarihi itibariyle ünit sayısı 40`a çıkarılmıştır. Entegre sistem uygulamasına paralel olarak Hekim Seçme Uygulaması aynı tarihlerde başlatılmış ve merkezimizde Hasta Hakları Birimi kurulmuştur. Aralık 2008'den itibaren kurumumuzda nöbet uygulamasına geçilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi idaresi ve tüm çalışan personeli olarak ayrı binalarda hizmet vermenin zorluklarını yaşıyor ve hastalarımıza kaliteli, kolay ulaşılabilir hizmet sunmak adına gereken çabayı gösteriyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuManisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merkezefendi Devlet Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği

350 metre uzaklıkta

Akmescit Mah. İzmir Cd. No:335

Gediz Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Doğu Cad. No:236/26

İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

560 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:256/A

Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Arda Mah. 3219 Sokak No:10

Cevahir Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı

Grandmedical Hospital Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Caddesi No:4