Muratlı Devlet Hastanesi

Muratlı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Muratlı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Muratlı
Adres:Muradiye Mah. Mustafa Kemal Cad. No:71
Telefon:0 (282) 361-7066
41.15726827.492753

Kurum Hakkında

Muratlı Devlet Hastanesi inşaatı 2003 yılında tamamlanarak 28. 10. 2004 tarihinde faaliyete açılmıştır. İlk açıldığı dönemlerde hastanenin doğumhane ve ameliyathane birimleri mevcut olmamakla birlikte 2006 yılından itibaren yapılan yoğun çalışmalar ve Muratlı İlçesi hayırseverlerin de katkılarıyla çalışmalar sonucunda 2007 yılının ikinci yarısında bu birimler ve yeni doğan ünitesi de hastaların hizmetine hazır hale getirilmiştir.

2006 yılı Aralık ayında başlıyan kalite sistem çalışmalarımız sonucunda 2008 Eylül ayında ISO 9001:2000 belgesi alınmış olup, halen hasta memnuniyetimizi arttırmak ve hizmet kalite standartlarımızı yükseltmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Üroloji

Muratlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Muratlı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Muratlı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Muratlı Devlet Hastanesi RandevuMuratlı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurgül Adıgüzel · 9 Aralık 2017

Canını seven Muratlı devlet hastanesi aciline girmesin birşeyin yok deyip eve gönderirler evden ölün çıkar yada dirinden hayır gelmez.

Gülcan Damar Özgü · 6 Kasım 2014

Muratlı Devlet Hastanesi hastalar ile ilgilenme konusunda olsun temizlik konusunda olsun her konuda süper bir hastane. Doktorları ve personeli bir numara iyi ki açılmış özel hastaneyi aratmayacak ilgi alaka mevcut.. 13.5.2014 tarihinide Muratlı Devlet Hastanesinde bir kız çocuğum dünyaya gedi doktorum Atilla Kan anestezi uzmanı Ayşen Yılmaz ebeler ve hemşireler ve ameliyathane ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ve hastane idaresine biriminiz aracalığıyla teşekkür etmek istiyorum başarılar...

Hikmet Çakıroğlu · 29 Ocak 2012

Muratlı Devlet Hastanesi hastalar ile ilgilenme konusunda olsun temizlik konusunda olsun her konuda süper bir hastane. Doktorları ve personeli bir numara iyi ki açılmış.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Muratlı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Muratlı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muratlı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

16.8 km. uzaklıkta

Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2

Tekirdağ Devlet Hastanesi

19.3 km. uzaklıkta

Eski Cami Mah. Hastane Sk. No:1

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

19.4 km. uzaklıkta

Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No:1/14

Star Medica Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10

Tekirdağ Yaşam Hastanesi

20.4 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi

21.9 km. uzaklıkta

100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı