Muratlı Devlet Hastanesi

Muratlı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Muratlı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Muratlı
Adres:Muradiye Mah. Mustafa Kemal Cad. No:71
Telefon:0 (282) 361-7066
Web Sitesi:muratlidh.saglik.gov.trHata Bildir
41.15726827.492753

Kurum Hakkında

Muratlı Devlet Hastanesi inşaatı 2003 yılında tamamlanarak 28. 10. 2004 tarihinde faaliyete açılmıştır. İlk açıldığı dönemlerde hastanenin doğumhane ve ameliyathane birimleri mevcut olmamakla birlikte 2006 yılından itibaren yapılan yoğun çalışmalar ve Muratlı İlçesi hayırseverlerin de katkılarıyla çalışmalar sonucunda 2007 yılının ikinci yarısında bu birimler ve yeni doğan ünitesi de hastaların hizmetine hazır hale getirilmiştir.

2006 yılı Aralık ayında başlıyan kalite sistem çalışmalarımız sonucunda 2008 Eylül ayında ISO 9001:2000 belgesi alınmış olup, halen hasta memnuniyetimizi arttırmak ve hizmet kalite standartlarımızı yükseltmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Üroloji

Muratlı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Muratlı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Muratlı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Muratlı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurgül Adıgüzel
Canını seven Muratlı devlet hastanesi aciline girmesin birşeyin yok deyip eve gönderirler evden ölün çıkar yada dirinden hayır gelmez.
Gülcan Damar Özgü
★★★★★
Muratlı Devlet Hastanesi hastalar ile ilgilenme konusunda olsun temizlik konusunda olsun her konuda süper bir hastane. Doktorları ve personeli bir numara iyi ki açılmış özel hastaneyi aratmayacak ilgi alaka mevcut.. 13.5.2014 tarihinide Muratlı Devlet Hastanesinde bir kız çocuğum dünyaya gedi doktorum Atilla Kan anestezi uzmanı Ayşen Yılmaz ebeler ve hemşireler ve ameliyathane ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ve hastane idaresine biriminiz aracalığıyla teşekkür etmek istiyorum başarılar...
Hikmet Çakıroğlu
★★★★★
Muratlı Devlet Hastanesi hastalar ile ilgilenme konusunda olsun temizlik konusunda olsun her konuda süper bir hastane. Doktorları ve personeli bir numara iyi ki açılmış.

Muratlı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Muratlı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Muratlı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
16.8 km. uzaklıkta
Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2
Tekirdağ Şehir Hastanesi
16.8 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri
Tekirdağ Devlet Hastanesi
19.3 km. uzaklıkta
Ortacami Mah. Hastane Bayırı Sok. No:1
Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
19.4 km. uzaklıkta
Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No:1/14
Star Medica Hastanesi
19.9 km. uzaklıkta
Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10
Biltek Dahiliye Dal Merkezi
20 km. uzaklıkta
Hüseyin Pehlivan Caddesi No:10