Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Osmaniye
İlçe:Merkez
Adres:Rahime Hatun Mah. İskender Türkmen Cad. No:147
Telefon:0 (328) 814-4467
Web Sitesi:osmaniyeadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.08831336.250353

Kurum Hakkında

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak gelişen teknolojiyi takip etme ve hizmetlerimize yansıtma gayretinde olan çalışanlarımızla, ağız ve diş sağlığı konusunda dünya standartlarında yeniliklere ve gelişmelere açık, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan saygın, güvenilir bir kurum olmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda halkımıza bu hizmeti sunarken ekip ruhu içerisinde tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Osmaniye şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sitki Mert Görmüş
1- Mesai saatleri dısında acilde hicbir müdahale yapılmıyor doktor doğru dürüst bakmadan ilaç yazıp göderiyor hastayı. Çekim yapılmıyor. Diş agrısı ceken vatandaş nereye gidecek koskoca devletin hastahanesi dururken
2- Koca hastahanede çocuk dişine bakacak birtane doktor var ondanda randevu alamıyoruz. Ne zaman baksak dotor dolu çok merak ediyorum kimin çocukları muayene ediliyor.
Nuri Aslkrt
Osmaniye Diş Sağlığına açık mektup. Lokal anestezi için Allah aşkına hangi su'yu enjekte ediyorsunuz? Hayat su mu? yoksa bahçe suyu mu.. yıl 2012 ve uyuşturucu olarak kullandığınız likitten ar duymanız gerekiyor, yazık çok yazık!!! enjeksiyondan 20 saniye sonra uyuşma başlıyor ve 25 saniye sonra uyuşukluk geçiyor.

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmaniye İbn-i Sina Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Musa Şahin Bulvarı.No:2 Osmaniye
Osmaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Musa Şahin Bulvarı No:539
Osmaniye Park Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Alibeyli mah Karaoğlanoğlu sk No:20
Osmaniye Sevgi Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Raufbey Mah. Dr. Devlet Bahçeli Bulv. 1. Etap No:27
Yenihayat Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Atatürk Caddesi Metin Tamer Sitesi Karşısı No:527
Yediocak Diyaliz Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Yıldırım Beyazıt Mh. 14080 Sok. No:11