Özel Ada Göz Dal Merkezi

Özel Ada Göz Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Ada Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Candan Tarhan Bulvarı No:44 Kuşadası
Telefon:0 (256) 614-2122
37.85735527.264449

Kurum Hakkında

2006 yılının Haziran ayında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, sadece Kuşadası'na değil tüm çevre il ve ilçelere deneyimli uzman doktor kadrosuyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir.

700 m2 lik kapalı alana sahip 5 katlı modern binasında, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye sahip her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sağlık hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.

Hasta memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan güleryüzlü personeli, ilkeli ve etik değerlere sonuna kadar bağlı sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş yönetim kadrosu, Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi'ni benzeri diğer sağlık kuruluşlarından ayıran en önemli özellikleridir.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yaptığımız anlaşma ile SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensuplarına hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Ada Göz Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ada Göz Dal Merkezi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alper Atay · 13 Ocak 2017

Ada gözde dün eşim ve ben muayene olduk ve hastahane arkasında bulunan Efe Optikten gözlük alımı için hastahane arkasına park ettim. park ettiğim yerin arkasında bulunan jip Dr. *** bey e aitmiş Efe optikten görür görmez arabamı çekmek içn gittim özür diledim fakat *** bey bana bir doktora yakışmıyacak şekilde davrandı kendisini şiddetle kınıyor ve bir müşterisine nasıl davranması gerektiğini öğrenmesini tavsiye ediyorum.

Gönül A. Boduroğlu · 22 Şubat 2012

8 şubatta katarak amelıyatımı başarı ıle yapan TOLGA UÇAR'a sonsuz tşk. ler ediyorum. SELDA Hn. a ve güleryüzlü Adagöz çalışanlarına teşekkürler. Sizleri sevgiyle anıyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ada Göz Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ada Göz Dal Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ada Göz Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kuşadası Hastanesi

430 metre uzaklıkta

Türkmen Mah. Ant Sok. No:17

Egemed Saydam Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1

Gözde Kuşadası Hastanesi

1000 metre uzaklıkta

Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1

Kuşadası Devlet Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii. Hülya Koçyiğit Bul.

Selçuk Devlet Hastanesi

13.5 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Doktor Sabri Yayla Bulvarı

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

16 km. uzaklıkta

Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16