Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi

Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Buca
Adres:Vali Rahmi Bey Mh. Menderes Cd No:1
Telefon:0 (232) 438-2200
38.38929127.169795

Kurum Hakkında

Özel Alfagöz Tıp Merkezi'nin kurucusu olan Opr. Dr. Abdullah Karaca tarafından kurulan Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi, Nisan 2014'de hizmet vermeye başlamıştır. İkinci Basamak Özel Sağlık Kuruluşu olarak hizmetini sürdüren tıp merkezimizde deneyimli uzman hekim ve hemşireler görev yapmaktadır.

Merkezimizde Elektrokardiyogram (EKG), Transtorasik ekokardiyografi (EKO), Kardiyovasküler stress test (EFOR TESTİ), Ambulatör kan basıncı ölçümü (24 SAATLİK TANSİYON HOLTER) ve 24 saat EKG kaydı (RİTİM HOLTER) tetkikleri yapılmaktadır. Dış merkez hizmet alımlarımız sayesinde bu işlemler dışında da tetkiklerin uygulanmasını sağlamaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Begüm Erensayın · 2 Ağustos 2017

Ben böyle yavaş bir yer görmedim. Saat 10.00 da randevu var saat 11.00 oldu hala muayene olamadım. Gündem güne daha da kötü duruma gidiyor. En azından randevu sistemini kaldırıp sıra numarası versinler çünkü değişen bişey olmuyor. Randevulu hastalar bekliyor.

Osman Sevilay Cüce · 23 Aralık 2016

Mehmet Fatih hocaya cok teşekür ederim beni tansiyondan kurtardı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alfa Kalp Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

370 metre uzaklıkta

Menderes Mah. 108 Sk. No:16

FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi

730 metre uzaklıkta

Kozağaç Mah. 257/1 Sk No:5/A Buca

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Kozağaç Mah. Özmen Cad. No:147

Sevgi Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

353. Sok. No:66/A İşcievleri

Buca Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Yenigün Mah. 265/8 Sk No:21/A-B

Buca Nefroloji Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. 63. Sk. No:82