Özel Alfatıp Tıp Merkezi

Özel Alfatıp Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Alfatıp Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Gazi Osman Paşa Mah. 5234 Sk. No:58/A
Telefon:0 (232) 262-2828
38.43468627.193799

Kurum Hakkında

Alfa Sağlık Grubu; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca tarafından 2008 yılında İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Alsancakta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi taleplerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsancak şubemizi Balçova'ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi'ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun 6.yılında Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde kullandığımız tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Alfatıp Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alfatıp Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Alfatıp Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alfatıp Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alfatıp Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alfatıp Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi

130 metre uzaklıkta

Gaziosmanpaşa mh. 5454 sk. No:23/3

Derman Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

5453 Sokak No:24 Çamdibi

Egemen Tıp Merkezi

390 metre uzaklıkta

Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi

Mersinli Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova

Ata Sağlık Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova