Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi

Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Amasya
İlçe:Merkez
Adres:Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4
Telefon:0 (358) 213-0500
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.651583535.8335434

Kurum Hakkında

Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi, Amasya şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (358) 213-0500 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Emine Tasdelen
Berbat bir yer bakım konusunda. Kadın doğum cihazı kötü bebeğimin kalp atışını duymadım ultrason resmi verilmedi asansörler yemek kokuyo. Gerçekten bakımsız bir yer hiç beğenmedim.
Nursel Sarı
★★
Randevu alamıyorum.

Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2013 yılından itibaren, diş hekimliğinin bütün branşlarında, muayene, tetkik, teşhis ve tedavi hizmetlerinin verildiği, Mehmet Çelebi Caddesindeki yeni binamızda hizmet vermekteyiz.
Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemizin ismi; Fatih Sultan Mehmet döneminin en ünlü hekim ve cerrahlarından olan ve tıp tarihinde önemli bir yer tutan 1386 Amasya doğumlu Sabuncuoğlu Şerefeddin’in anısına “Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi” ola
Özel Amasya Diyaliz Merkezi
Özel Amasya Diyaliz Merkezi 25 tane diyaliz makinesi ile bikarbonatlı hemodiyaliz hizmet vermektedir.
Suluova Devlet Hastanesi
Suluova Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Hastanemiz Suluova İlçe merkezine, çevre köylere ve Samsun iline bağlı Ladik ve Havzaya ve bu ilçelerimize bağlı Suluova'ya yakın köylere de hizmet vermektedir.
Ladik Devlet Hastanesi
Ladik Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Ladik Devlet Hastanesinde Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuar, Röntgen ve Diyaliz hizmetleri verilmektedir.
Turhal Devlet Hastanesi
Turhal Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
2016 yılında yapımına başlanılan 230 yataklı yeni Turhal Devlet Hastanesi hizmet binamız 2020 Temmuz ayı itibariyle hasta kabulüne başlamıştır.
Zile Devlet Hastanesi
Zile Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Tokat'ın Zile ilçesinde bulunan 110 yataklı modern Devlet Hastanesi 2014 yılında hasta kabulüne başlamış olup B grubu sağlık tesisi statüsündedir.
Havza Devlet Hastanesi
Havza Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
12 yataklı yoğun bakım servisiyle birlikte 95 yataklı olarak hizmete giren Havza Devlet Hastanesi nitelikli sağlık hizmet sunumu noktasında faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Amasya Şifa Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉