Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7
Telefon:0 (242) 345-4700
Web Sitesi:www.antalyatupbebek.com.trHata Bildir
36.91737830.674994

Kurum Hakkında

Batı Akdeniz'in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya IVF 2000 yılında kurulmuştur. TUV tarafından kesintisiz olarak denetlenen ISO 9001 belgeli kalite yönetim sistemi 2007 yılından beri kullanılmaktadır. Toplamda 7'si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı en az yoran, en kolay yöntemlerle sağlıklı çocuk sahibi olmayı sağlamaktır.

Merkezimiz, Antalya'nın Burdur yolu girişinde. Antalya Havaalanına yaklaşık 15 km uzaklıkta olup şehirlerarası otobüs terminaline ise 500 metrelik yürüme mesafesindedir. Merkezimize şehir dışından gelen hastalarımız için konuk evimiz hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tevfik İtah
★★★★★
Arkadaş tavsiyesi üzerine Antalya İvf tüp bebek merkezine başvurdum. Daha önce başka hastanede eşim iki kez tedavi oldu ama gebellik oluşmadı. bu hastanede şükür ilk denemede çocuk sahibi oldum. İşini bilen ve iyi yapan deneyimli bir ekip, bunu zaten tedavi süresince görüyorsunuz. Antalya da tedavi süresince kadının kafa dinlemesi kesinlikle çok etkili. İVF'in tek kusuru var benim gördüğüm (bebek doğduktan sonra çok ağlıyor:)))

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Kanal Mah. Halide Edip Caddesi No : 7
Atalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Ulus Mh. Mehmet Akif Cd. No: 50/A Kepez
Terapi Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Fabrikalar Mh.3024 Sk.No:13
OFM Antalya Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Yükseliş Mah. Mehmet Akif Cad. (Dokuma Cumartesi Pazarı Karşısı) No:96
Çallı Meydan Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Sedir Mah. Gazi Bulvarı No:124 Çallı
Dünyagöz Hastanesi Antalya
1.7 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:93