Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Darıca
Adres:Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No:76/A
Web Sitesi:armedicagoz.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.78652229.372893

Kurum Hakkında

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Armedica Göz Merkezi Osman Gazi Mah Aşıroğlu Cad. No:74 /A Darıca adresinde ikamet etmektedir. 2008 yılından beri faaliyet gösteren merkezimiz 2009 yılında Prof Dr Gülay Güllülü tarafından devralınarak daha teknolojik ve bilimsel bir ortamda, alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü sağlık personeliyle birlikte hastalarına kendilerini güvende hissettikleri kaliteli hizmet sunmaktadır.

Özel Armedica Göz Merkezi 6 katlı 1000 m2 kapalı alana sahip olup Tuzla – Darıca – Bayramoğlu – Gebze ve Dilovası hattında bulunan tek göz hastalıkları dal merkezidir.

Göz hastalıkları konusunda tam donanımlı olan merkezimiz Prof Dr Gülay Güllülü’ nün yönetiminde 3 tam zamanlı ve 1 kısmi zamanlı göz hastalıkları, 2 anestezi ve reanimasyon ve 1 iç hastalıkları uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile detaylı göz tetkikleri ve cerrahi işlemler tam teşekküllü ameliyathanesinde gerçekleştirmektedir.

Diğer taraftan merkezimizde tıp bilimindeki ve tıp teknolojisindeki yenilikler dikkatle izlenmekte, en ileri teknoloji ve cihazlar süratle hizmete konulmaktadır. Amacımız modern ve kaliteli göz sağlığı hizmetini en hızlı, doğru ve en uygun koşullarda halkımıza sağlamaktır. Bu bağlamda bütün sosyal güvenlik kuruluşları mensuplarına (SGK'lılar), özel sigortalara mensup olanlara özenle teşhis, tedavi ve ameliyat hizmeti verilmektedir.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sibel Gümüş · 3 Ekim 2016

Ben 8 yıldır özel hastaneye gidiyorum boyle rezalet görmedim profesör doktor dedikleri *** ***dan hic bir şekilde memnun kalmadım. tamamiylen para tuzağı reçeteyi de ağzımdan çıkan numaralara göre yazdı hiç tavsiye etmiyorum ona gideceginize devlete gidin daha iyi...

Mehmet Taş · 10 Şubat 2016

Armedika Göz Hastanesine telefonla ulaşmak zaten büyük bir eziyet, açıldıktan sonra tel konuşan bayanlar katmerli eziyet böyle giderse uzun ömürlü olmayacaktır. Sn Güllülü bu işe bir parmak basın.

TC Dilek Cinar İnce · 4 Ağustos 2015

Ben şahsen hiç memnun kalmadım.

Yasinn Akbaş · 14 Mayıs 2015

hizmetleriniz, ilgi ve alakanız mükemmel teşekkür eder başarılar dilerim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospital Park Darıca Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Fatih Sultan Mehmet Cad. No:131 Bayramoğlu

Beylikbağı Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Ulus Mah. Ankara Cad. No:76

Darıca Hayat Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8

FMC Darıca Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No:210

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64

Medar Hastanesi Gebze

4 km. uzaklıkta

Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26