Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Darıca
Adres:Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No:76/A
Web Sitesi:armedicagoz.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.78652229.372893

Kurum Hakkında

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Armedica Göz Merkezi Osman Gazi Mah Aşıroğlu Cad. No:74 /A Darıca adresinde ikamet etmektedir. 2008 yılından beri faaliyet gösteren merkezimiz 2009 yılında Prof Dr Gülay Güllülü tarafından devralınarak daha teknolojik ve bilimsel bir ortamda, alanında uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü sağlık personeliyle birlikte hastalarına kendilerini güvende hissettikleri kaliteli hizmet sunmaktadır.

Özel Armedica Göz Merkezi 6 katlı 1000 m2 kapalı alana sahip olup Tuzla – Darıca – Bayramoğlu – Gebze ve Dilovası hattında bulunan tek göz hastalıkları dal merkezidir.

Göz hastalıkları konusunda tam donanımlı olan merkezimiz Prof Dr Gülay Güllülü’ nün yönetiminde 3 tam zamanlı ve 1 kısmi zamanlı göz hastalıkları, 2 anestezi ve reanimasyon ve 1 iç hastalıkları uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile detaylı göz tetkikleri ve cerrahi işlemler tam teşekküllü ameliyathanesinde gerçekleştirmektedir.

Diğer taraftan merkezimizde tıp bilimindeki ve tıp teknolojisindeki yenilikler dikkatle izlenmekte, en ileri teknoloji ve cihazlar süratle hizmete konulmaktadır. Amacımız modern ve kaliteli göz sağlığı hizmetini en hızlı, doğru ve en uygun koşullarda halkımıza sağlamaktır. Bu bağlamda bütün sosyal güvenlik kuruluşları mensuplarına (SGK'lılar), özel sigortalara mensup olanlara özenle teşhis, tedavi ve ameliyat hizmeti verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sibel Gümüş
Ben 8 yıldır özel hastaneye gidiyorum boyle rezalet görmedim profesör doktor dedikleri *** ***dan hic bir şekilde memnun kalmadım. tamamiylen para tuzağı reçeteyi de ağzımdan çıkan numaralara göre yazdı hiç tavsiye etmiyorum ona gideceginize devlete gidin daha iyi...
Mehmet Taş
★★★
Armedika Göz Hastanesine telefonla ulaşmak zaten büyük bir eziyet, açıldıktan sonra tel konuşan bayanlar katmerli eziyet böyle giderse uzun ömürlü olmayacaktır. Sn Güllülü bu işe bir parmak basın.
TC Dilek Cinar İnce
★★
Ben şahsen hiç memnun kalmadım.
Yasinn Akbaş
★★★★★
Hizmetleriniz, ilgi ve alakanız mükemmel teşekkür eder başarılar dilerim.

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hospital Park Darıca Hastanesi
1997 yılında hizmete açılan Özel Boğaziçi Hastanesi 2013 yılında Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi ismini almıştır.
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olarak hastalarımıza uzman doktor kadrosuyla haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel FMC Darıca Diyaliz Merkezi
Özel FMC Darıca Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 400 yatak kapasitesi, 106 poliklinik odası, branşlarında uzman kadromuz, güleryüzü ve uzmanlığıyla sizlerin hizmetindedir.
Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
43 diş üniti kapasitesine sahip Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında kendi binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Medar Gebze Hastanesi
Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
Anadolu Sağlık Merkezi doktorları, hemşireleri ve tüm Sağlık personeli ile, hasta odaklı hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı arzu ediyoruz.
Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurulduğumuz günden itibaren Gebze ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları gibi hastalar tedaviye a
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Armedica Göz Hastalıkları Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉