Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36
Telefon:4442324
38.39449827.049335

Kurum Hakkında

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batıgöz, 2017 yılı sonlarında Göz hastalıkları dahil 18 farklı branşı bünyesinde toplayan Balçova Cerrahi Tıp Merkezi'ni hayata geçirmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hikmet Yildirim · 22 Mart 2020

Hastane ve Hüseyin Timur doktoromuz insana yakışır bir yerde. İyi ki Hüseyin Kardeşim senin gibi insanlar ve doktorlar var her şey için teşekkür ederiz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlke Tıp Merkezi

400 metre uzaklıkta

Sarmaşık Caddesi No:11/A-B

Monofiz Ftr Dal Merkezi

520 metre uzaklıkta

Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova

Egesante Tıp Merkezi

530 metre uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A

Alfa Tıp Merkezi Balçova

750 metre uzaklıkta

Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305