Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:Mustafa Kemal Mah. Eyyüp Sultan Cad. No:79
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.comHata Bildir
36.56807536.149871

Kurum Hakkında

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2004 yılından bu yana edindiği sağlık deneyimi ile yatırımlarını planlayan, geleceğin sağlık hizmeti standartlarını oluşturma vizyonu ile ilerleyen Batıgöz Sağlık Grubu, İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi ile bölge halkına dünya standartlarında etik ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Üstün teknolojik donanım, ulusal ve uluslararası platformlarda önemli başarılara imza atmış hekim kadrosu, tecrübe ve bilinçli bakımla hastanın bedensel, psikolojik iyileşme sürecine katkıda bulunacak merkezde Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya, Balkanlar ve Avrupa’dan gelen birçok hastaya tedavi olanağı sunulacak.

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi olarak her biri birbirinden deneyimli 51 kişilik uzman hekim kadromuz, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezinde nefroloji uzmanı sorumluluğunda, diyaliz sertifikasına sahip hekim ve hemşire, psikolog, diyetisyen ekibince tedavi edilmektedir. Merkezimiz 34 cihazı ile ortalama 128 hastaya hem
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi eğitimci Mehmet Özel ve uzman doktor Nurettin Işık'ın girişimleriyle diyaliz hastalarının hizmetine girmiştir. Son sistem Braun Dialog cihazları ve sarf malzemeleri ile diyaliz tedavi hizmeti verilm
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi 20+1 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir.
Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi
Genişleyen uzman kadrosu ile gücüne güç katan Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi; deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa sürede sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında önemli atılımları yerine getirmiştir.
Özel Palmiye Hastanesi
Özel Palmiye Hastanesi
1 km. uzaklıkta
2008 yılından beri sağlık hizmeti sunan Özel Palmiye Hastanesi yeni unvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.
Özel İskenderun Gözde Cerrahi Tıp Merkezi
İskenderunda göz hastalıklarının tedavisi konusunda Gözde Tıp Merkezi modern teknolojiye sahip donanımı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.
İskenderun Devlet Hastanesi
İskenderun Devlet Hastanesi'nin Dumlupınar Mahallesindeki A Blok ve Numune Mahallesindeki Yeni Hastane olarak toplam 535 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉