Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Birinci Bahçeşehir ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Başakşehir
Adres:Bahçeşehir 2. Kısım Ahmet Taner Kışlalı Blv. No:3/1
Telefon:0 (212) 608-0898
41.06383128.682862

Kurum Hakkında

Özel Bir İnci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 8 adet klinik odası, sterilizasyon ünitesi, panoromik ve sefolometrik röntgen odası, ameliyathane ve dinlenme odası, bekleme salonu ve çocuk oyun alanı, yönetim birimleri vardır.

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Birinci Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esenkent Elitium Tıp Merkezi

700 metre uzaklıkta

Esenkent Mah. Süleyman Demirel Cad. No:17

Loca Tıp Merkezi

800 metre uzaklıkta

Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Blv. No:3/2/2

Esenşehir Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Doğan Araslı Blv. No:197

Tosunoğlu Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Yeşilkent Mah. Birlik Cad. G556 Sok. No:2

Esencan Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Merkez Mahallesi, 19 Mayıs Bulvarı, No:18