Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Telefon:0 (232) 339-7766
Web Sitesi:bornovasagliktipmerkezi.comHata Bildir
38.46159527.204197

Kurum Hakkında

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz siz değerli hastalarımıza gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle 2004 yılı Haziran ayında Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Merkezimizde; Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Dermatoloji, KBB, Psikiyatri Branşları ile hizmet verilmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat Acil Servis hizmeti sunulmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji Birimlerinde tüm tıbbi tetkikler yapılabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Büşra Kalkan
Daha az önce kız arkadaşımla birlikte geldik acil olmasına rağmen (sözde acil) ama hiçbir uygulama yok. Ateş, nabız, tansiyon vs hastanın vital bulguları alınmadan enfeksiyon tanısı konuluyor? Üniversiteden yeni mezun olmuş pratisyen hekim geliyor hastalık tanısı koyuyor, tabiki kaç yıl okumuş anlarım da okuldan sadece bilgi değil insanlık da öğrenilmeli. Ayıp, güler yüz, tatlı dil hiçbiri Yok.
Halil İbrahim Sözyok
★★
Daha önceleride geldik ama son gelişimizde eşimi ortapediye getirmiştim doktorunuz muayene sonunda Mr istedi istenilen Mr ile bir gün sonra Cd ile tekrar doktora sonuçlara göstermeye eşim içeri girdi Cd yi leptabına takıp sonuçlara bakarak sen bu hale nasıl getirdin ege kıyıları gibi olmuş belinde fıtığında var bu halde beş bilemedin altı yıl gibi zaman koyarak hastamı psikolojik olarak yıkılmasını sağlamıştır. ben üzülmemesi için başka doktorlarıda gösteririz diyerek teselli verdim iki gün sonra trafik hastanesi beyin cerrahı bölümüne eldeki verilerle gittik sonuç sizin ortapedicinin tam tersi açıklamaları duyduk oda yetmedi bugün özel mehmet zileli beye götürdüm sonuç trafik hastanesinin teşhisiyle hemen hemen aynı sizlere tavsiyem doktorunuzun hastaya nasıl yaklaşacağını ben söylemiyeceğim hastaya önce moral verilir reçete daha sonra değilmi sağlıkçı geçinen sağlıksızlar. Bu işin mali yönüde cabası.
Gülnur Gedikoglu
Adım başı para doktor muayene bile etmiyor soyguncular rezillik resmen muayene icin 20 tl kan tahlili icin 24 tl alıyorlar ilk kez geldim son olacak.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Yedigün Tıp Merkezi
Özel Yedigün Tıp Merkezi
173 metre uzaklıkta
Özel Yedigün Tıp Merkezi merkez şubesi aldığımız destek ile daha iyi hizmet verebilmek için 12 branşta faaliyet göstermektedir.
Özel DentAgora Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 yılında Bayraklı Manavkuyu Mahallesi’nde açılan Özel Bornovadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni markası ve kurumsal kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Yaman Göz Merkezi
Özel Yaman Göz Merkezi
595 metre uzaklıkta
Özel Yaman Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bornova'da 1998 yılından beri göz saglığınız için çalışmaktadır. Kliniğimizde bilgisayarlı göz muayenesi, göz tansiyonu ölçümü, göz dibi muayenesi, numaralı kontakt lens uygulamaları yapılma
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Onkoloji Merkezi
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde 50'si yoğun bakım olmak üzere toplam 147 nitelikli yatak ve 27 branşta poliklinik hizmeti verilmekte olup, Onkoloji birimimiz 2018 yılı Eylül ayından itibaren hizmettedir.
Özel Tınaztepe Galen Hastanesi
İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanemiz, İzmir'in Bayraklı ilçesinde 9 katlı, 20 uzmanlık dalı, 12 Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım, 12 Erişkin Yoğun Bakım, 6 Koroner Yoğun Bakım, 31 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 18 Gözlem Yatağı ile toplam
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Denta Köşk olarak İzmir'in ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasının yanında muazzam tarihi köşkü restore edip, tarihe hayat vermiş olmak, bizim için bir gurur kaynağıdır.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
İzmir'in en büyük hastanesi olan Ege Üniversitesi Hastanesi; cerrahi bilimler, dahili bilimler ve temel tıp bilimleri başta olmak üzere tüm branşlarda 43 anabilim dalı, bunlara bağlı 44 bilim dalı olmak üzere toplam 87 birim hizme
Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornovada hizmet vermektedir.
Özel DentAgora Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2021 yılında yeni açılan Bornova şubesiyle Forum Bornova girişinde hizmete girmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉