Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar
Telefon:0 (232) 339-7766
Web Sitesi:bornovasagliktipmerkezi.comHata Bildir
38.46159527.204197

Kurum Hakkında

1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz siz değerli hastalarımıza gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle 2004 yılı Haziran ayında Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Merkezimizde; Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Dermatoloji, KBB, Psikiyatri Branşları ile hizmet verilmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat Acil Servis hizmeti sunulmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji Birimlerinde tüm tıbbi tetkikler yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Büşra Kalkan
Daha az önce kız arkadaşımla birlikte geldik acil olmasına rağmen (sözde acil) ama hiçbir uygulama yok. Ateş, nabız, tansiyon vs hastanın vital bulguları alınmadan enfeksiyon tanısı konuluyor? Üniversiteden yeni mezun olmuş pratisyen hekim geliyor hastalık tanısı koyuyor, tabiki kaç yıl okumuş anlarım da okuldan sadece bilgi değil insanlık da öğrenilmeli. Ayıp, güler yüz, tatlı dil hiçbiri Yok.
Halil İbrahim Sözyok
★★
Daha önceleride geldik ama son gelişimizde eşimi ortapediye getirmiştim doktorunuz muayene sonunda Mr istedi istenilen Mr ile bir gün sonra Cd ile tekrar doktora sonuçlara göstermeye eşim içeri girdi Cd yi leptabına takıp sonuçlara bakarak sen bu hale nasıl getirdin ege kıyıları gibi olmuş belinde fıtığında var bu halde beş bilemedin altı yıl gibi zaman koyarak hastamı psikolojik olarak yıkılmasını sağlamıştır. ben üzülmemesi için başka doktorlarıda gösteririz diyerek teselli verdim iki gün sonra trafik hastanesi beyin cerrahı bölümüne eldeki verilerle gittik sonuç sizin ortapedicinin tam tersi açıklamaları duyduk oda yetmedi bugün özel mehmet zileli beye götürdüm sonuç trafik hastanesinin teşhisiyle hemen hemen aynı sizlere tavsiyem doktorunuzun hastaya nasıl yaklaşacağını ben söylemiyeceğim hastaya önce moral verilir reçete daha sonra değilmi sağlıkçı geçinen sağlıksızlar. Bu işin mali yönüde cabası.
Gülnur Gedikoglu
Adım başı para doktor muayene bile etmiyor soyguncular rezillik resmen muayene icin 20 tl kan tahlili icin 24 tl alıyorlar ilk kez geldim son olacak.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yedigün Tıp Merkezi
170 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D
Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
370 metre uzaklıkta
Manavkuyu Cad. 236 Sk. No:1/B Bayraklı
Yaman Göz Merkezi
590 metre uzaklıkta
Mustafa Kemal Cad. No:149 D:1 Bayraklı
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
790 metre uzaklıkta
Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Tınaztepe Galen Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Manavkuyu Mah.250 Sok. No:23
İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68