Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Çağlayan ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Antalya Cad. Nur Apt. No:48
Telefon:0 (242) 742-8919
36.78701831.443242

Kurum Hakkında

Antalya ilinin Manavgat ilçesinin merkezinde bulunan diş kliniğimiz, 2005 yılından beri Manavgat ve Bölgesinde diş sağlığı ve tedavileri konusunda, diş hekimleri ve güncel ekipmanları ile sizlere hizmet vermektedir. Çağlayan Diş Kliniği, dört uzman diş doktoru ve dört doktor asistanı ile diş ile ilgili oluşabilecek her soruna anında, uzman yardımı vermek amacı ile kendini devamlı yenilemektedir.

Açıldığımız günden beri verdiğimiz hizmet ile Manavgat ve çevresinde diş tedavisi konusunda güvenilir bir adres olarak, bölgede yaşayanların bir çoğunun ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İşimizi ciddiye alıyoruz kendimize misyon ve vizyonlar belirleyerek, değerlerimiz ile devamlı gelişiyoruz. Çağlayan Diş Kliniği olarak, diş ve diş sağlığı hakkında karşınıza çıkabilecek her türlü sorununuzda size güvenilir çözümler sunuyoruz.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manavgat Devlet Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Şelale Yolu Üzeri Manavgat

Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Eski Hisar Mahallesi, 9521 Sokak No:16

Akdeniz Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri

Manavgat Vizyon Göz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Örnek Mh. 1553 Sk. No:3

Manavgat Yaşam Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176

Hisar Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157