Özel Clinic A Tıp Merkezi

Özel Clinic A Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Clinic A Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Atakum
Adres:Yenimahalle Mah. Atakent Bulvarı No:86 (Makro Market Yanı) Atakent
Web Sitesi:www.clinicatipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.34159236.243398

Kurum Hakkında

Özel Clinic A Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kurulan merkez, günümüzde Clinic A Tıp Merkezi olarak birçok farklı branşta hizmet sunmkatadır. Her türlü yeniliği anında takip eden kurumumuzda Fizik tedavi alanında başta bel okulu, egzersiz salonu, ağrı kontrolü, gibi birçok konuda hizmetler sunarken teknolojinin sunduğu en yeni imkanlardan faydalanmaktayız.

Her bir hastaya en az 20 dakika muayene süresi ayıran ve her bir doktor için günlük 25 hastadan fazla bakmayan etik kurallara son derece saygılı olan merkezimiz Fizik Tedavi sürelerini en az 1 saat uygulayarak hasta memnuniyetini en yüksek noktada tutan bir anlayış ile çalışmaktadır.

Rehabilitasyon konusunda özellikle nörolojik, spastik, ortopedik ve sporcu rehabilitasyonları konusunda üstün bir başarıya sahiptir. Alanında söz sahibi olan bir hekim kadrosuyla çalışmaktadır. Obezite ve diyet polikliniğimizde teknolojinin en son imkânlarından faydalanarak hastalarımızın daha sağlıklı yaşaması için hizmet veriyoruz Fizik sağlığı profesyoneli olan kurumumuz, geleceğin Türkiye'sinde en ileri teknolojileri kullanarak, ülke çapında referans Tıp Merkezi olarak tanınacak ve her zaman tercih edilen bir sağlık yuvası olarak hizmete devam edecektir.

Özel Clinic A Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Clinic A Tıp Merkezi, Samsun ili Atakum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Seyhan Güler Üçer
Seyhan Güler Üçer · 7 Mayıs 2019

Telefona neden cevap verilmiyor. Hasta mi gelmesin istiyorlar

Rafia Ömer Şensoy
Rafia Ömer Şensoy · 20 Ocak 2017

Randevu için aradığımızda 7 veya 8 sefer aramamız gerekiyor çünkü telefonlara cevap veren yok

Avni Aydın
Avni Aydın · 20 Mayıs 2016

Göz ve de üroloji kliniği de olmalıydı

Özel Clinic A Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Clinic A Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Clinic A Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FBM Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:400
Medical Park Samsun Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı No:17
FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
19 Mayıs Bulvarı No:124 Kurupelit
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik
8.2 km. uzaklıkta
Ulugazi Mah. İstiklal Cad. No:48 İlkadım
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
8.4 km. uzaklıkta
Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1
Liv Hospital Samsun Hastanesi
8.6 km. uzaklıkta
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2