Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Şifa Mah. Şehit Bülent Yüce Cd No:6
Telefon:0 (422) 323-9093
Web Sitesi:dogufertil.com.trHata Bildir
38.35045738.303853

Kurum Hakkında

Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 2006 yılının başında Malatya'da yaklaşık 15 kişilik medikal, idari ve yardımcı personelle hizmete başlamıştır. Doğufertil Tüp Bebek merkezinde çocuk özlemi duyan çiftler sevindirilmiş, onların bu haklı istekleri yerine getirilmiştir. Gebe kalan ailelerin büyük bir kısmı mikroenjeksiyon, in vitro fertilizasyon, embryo dondurma çözme ve aşılama yöntemleri ile sonuca ulaşmışlardır. Alışılagelmiş olan ve başta erkek infertilitesinde %80 başarı elde edilen klasik mikroenjeksiyon yöntemi ve maliyeti daha düşük olup hastayı sıkıntıya sokmayan aşılama yöntemlerinin yanında, Doğufertil Tüp Bebek merkezinde klasik tedaviyi destekleyici yöntemlerde uygulanmaktadır.

Doğufertil Tüp Bebek merkezi, hasta psikolojisinden anlayan ekibiyle, ticari bir merkezden farklı bir tablo çizmektedir. Başka merkezlerde birçok denemesi olan ve zor hasta grubu olarak tarif edilen hastaların gebe kalmasında yaşanan mesleki tatmin, çalışanları kendileriyle yarışır bir hal içine sokmuştur. Görülen o ki Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Malatya bölgesinde yaptığı hizmetler ve genişleyen kadrosuyla uzun yıllar başarılarına başarı katmaya, insanları mutlu etmeye devam edecektir.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Divan Hastanesi
280 metre uzaklıkta
Şifa Mah. Buhara Bulvarı No:13
Malatya Gözde Hastanesi
310 metre uzaklıkta
İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145
Gözde Anamed Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Şifa Mah. Müge Sok. No:5
FMC Malatya Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Çöşnük Mah. Çevreyolu Cad. Gül Evler Altı No:21/A
Malatya Sevgi Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. No:14
Universalgöz Malatya Göz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Saray Mah. Ihlamur Sok. No:6