Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Uçbağlar Mh. Buhara Cd. Çevreyolu Üzeri No:69A
Telefon:0 (422) 323-9093
Web Sitesi:www.dogufertil.comHata Bildir
38.354367538.3350777

Kurum Hakkında

Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 2006 yılının başında Malatya'da yaklaşık 15 kişilik medikal, idari ve yardımcı personelle hizmete başlamıştır. Doğufertil Tüp Bebek merkezinde çocuk özlemi duyan çiftler sevindirilmiş, onların bu haklı istekleri yerine getirilmiştir. Gebe kalan ailelerin büyük bir kısmı mikroenjeksiyon, in vitro fertilizasyon, embryo dondurma çözme ve aşılama yöntemleri ile sonuca ulaşmışlardır. Alışılagelmiş olan ve başta erkek infertilitesinde %80 başarı elde edilen klasik mikroenjeksiyon yöntemi ve maliyeti daha düşük olup hastayı sıkıntıya sokmayan aşılama yöntemlerinin yanında, Doğufertil Tüp Bebek merkezinde klasik tedaviyi destekleyici yöntemlerde uygulanmaktadır.

Doğufertil Tüp Bebek merkezi, hasta psikolojisinden anlayan ekibiyle, ticari bir merkezden farklı bir tablo çizmektedir. Başka merkezlerde birçok denemesi olan ve zor hasta grubu olarak tarif edilen hastaların gebe kalmasında yaşanan mesleki tatmin, çalışanları kendileriyle yarışır bir hal içine sokmuştur. Görülen o ki Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Malatya bölgesinde yaptığı hizmetler ve genişleyen kadrosuyla uzun yıllar başarılarına başarı katmaya, insanları mutlu etmeye devam edecektir.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anka Psikiyatri Dal Merkezi
660 metre uzaklıkta
Yunus Emre Cad. No:43
Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
950 metre uzaklıkta
Sivas Cad. No:12
Malatya Park Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Şefik Tugay Cad. No:15
Malatya Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Hastane Cad. No:38 Merkez
Müjde Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Fırat Mah. Hastane Cad. No:16
Gözde Kışla Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. No:43