Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi
Kurum Adı:Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Pursaklar
Adres:Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar
Telefon:0 (312) 444-1062
40.04284932.906292

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2016 yılında Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 57 yataklı olup, Yavuz Bulvarı no:15 Pursaklar adresinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz takım ruhu içinde hastanemizin tüm kaynaklarını verimli kullanarak etik, bilimsel kurallarla hasta ve çalışan haklarına uygun, uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi, Ankara ili Pursaklar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

0 metre uzaklıkta

Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar

Duru Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Uzayan Sok. No:3

Bağlum Tıp Merkezi

4.5 km. uzaklıkta

Bağlum Bulvarı Kafkas Mh. No:118

Keçiören Hastanesi

5.3 km. uzaklıkta

Anavatan Caddesi No. 20

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

5.5 km. uzaklıkta

Osmangazi Mah. Atlılar Sok. No:45